Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 4240
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pierścionkiem zniszczył karoserie...

Piątek, 10 listopada 2023, 7:31
Autor: red
Wałbrzych: Pierścionkiem zniszczył karoserie...
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci pionu kryminalnego Komisariatu Policji I w Wałbrzychu zatrzymali po przeprowadzonych czynnościach 18–latka, który w drugiej połowie października tego roku zniszczył trzy przypadkowe samochody zaparkowane na terenie jednego z parkingów na Szczawienku, powodując tym samym straty w łącznej wysokości kilku tysięcy złotych.

30 października wałbrzyscy policjanci pierwszego komisariatu otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu trzech zaparkowanych przy ul. Villardczyków samochodów osobowych. Nieznany wtedy sprawca miał tydzień wcześniej przy użyciu ostrego narzędzia przerysować kilka elementów karoserii w tych pojazdach.

Przeprowadzone przez mundurowych czynności doprowadziły do ustalenia, że sprawcą przestępstwa jest mieszkający przy ul. Kasztelańskiej w Wałbrzychu 18-latek. To właśnie tam w środę przed południem udali się funkcjonariusze, gdzie zatrzymali mężczyznę.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, policjanci przedstawili mężczyźnie trzy zarzuty uszkodzenia mienia. 18-letni wałbrzyszanin swoje zachowanie tłumaczył tzw. impulsem. Oświadczył, że dewastacji dokonał ostrym elementem pierścionka, który miał założony na serdecznym palcu prawej dłoni i wybrał sobie przypadkowe samochody.

Za popełnione przestępstwa teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. O losie podejrzanego zadecyduje sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

1
3%
Cieszy
12
39%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
7
23%
Złości
11
35%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group