Piątek, 18 września
Imieniny: Ireny, Józefa, Stanisława
Czytających: 2077
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pijani rodzice opiekowali się 5–miesięcznym dzieckiem

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 1 września 2015, 15:29
Aktualizacja: 15:46
Autor: opr.red.
Fot. red.
Policyjny patrol został wezwany na interwencje domową. Z jednego z mieszkań przy ul. Bema w Wałbrzychu dochodziły odgłosy głośnej awantury. Na miejscu funkcjonariusze zastali pijanych rodziców i znajdujące się pod ich opieką 5–miesięczne dziecko.

Wczoraj dyżurny wałbrzyskiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań przy ul. Bema w Wałbrzychu. Na miejsce skierowany został patrol interwencyjny. Po wejściu do mieszkania funkcjonariusze zastali kłócącą się parę, pod opieką której znajdowała się 5-miesięczna dziewczynka.

Okazało się, że rodzice dziecka są pijani. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 29-letniej matki ponad 1,5 ‰ alkoholu w organizmie. Jej 32-letnie partner miał ponad 2,5‰ alkoholu w organizmie. Mieszkanie nosiło ślady awantury. Na podłodze, obok wózka w którym było dziecko, leżały porozbijane butelki po alkoholu. Rodzice dziewczynki byli aroganccy i wulgarni. Twierdzili, że trochę się pokłócili, ale już im przeszło.

Policjanci wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które zabrało dziewczynkę na oddział pediatryczny wałbrzyskiego szpitala. Po przeprowadzonych badaniach dziecko zostało przewiezione do Domu Małego Dziecka. Oboje rodzice trzeźwieją w policyjnym areszcie. Sprawą zajmie się sąd rodzinny. Jeśli okaże się, że rodzice swoim zachowaniem narazili córeczkę na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, może im grozić kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~jola 1-09-2015 18:20
dac im jeszcze 1 tys dodatkowo z mopsu
~ 1-09-2015 21:18
to tak jak nami "opiekują" się "pijani" politycy narażając nas na utratę godności,zdrowia,życia itp.itd.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group