Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 5647
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: PiS odbudowuje struktury

Piątek, 15 października 2021, 15:38
Aktualizacja: 15:38
Autor: JAZ
Wałbrzych/REGION: PiS odbudowuje struktury
Fot. JAZ
Po rozwiązaniu wałbrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości wielu mieszkańców miasta cieszyło się ogłaszając wszem i wobec, że to koniec i że Wałbrzych jest strefą wolną od PiS. Władze centralne partii powołały jednak pełnomocnika, który ma odtworzyć struktury samorządowe.
- Kiedyś ktoś powiedział, że w Wałbrzychu nie dla PiS-u, że Wałbrzych jest wolną strefą od PiS-u. Chciałem powiedzieć, że to nieprawda. Zwolennicy Zjednoczonej Prawicy, Prawa i Sprawiedliwości w Wałbrzychu są. Ja sam decyzją Ministra Michała Dworczyka, pełnomocnika okręgu wałbrzyskiego, zostałem powołany na pełnomocnika Wałbrzycha i okręgu wałbrzyskiego. Dostałem zadanie odbudowy struktur naszej partii na tym terenie – mówi Grzegorz Macko.

Polityk mówił też o tym, że pomimo iż formalnie struktury partii nie istniały, duża grupa osób identyfikowała się z PiS-em. To pozwoliło na płynne odtwarzanie koła, które zamierza odzyskać władzę w regionie i jednocześnie obiecuje inwestycje za inwestycją. Różnią się wielkością i kwotą finansowania, ale wśród tych, które na spotkaniu były wymienione, na szczególną uwagę zasługują takie inwestycje jak: drogi ekspresowe, cyklostrada, pieniądze na zabytki (Zamek Książ), odbudowa stadionu na Nowym Mieście.

Grzegorz Macko zwrócił uwagę, że do partii wrócić mogą niemal wszyscy wyrzuceni członkowie partii, która w momencie rozwiązania miała 80 członków. Obecnie trwa napływ nowych osób (25 na dzień dzisiejszy).

Twoja reakcja na artykuł?

32
31%
Cieszy
15
14%
Hahaha
0
0%
Nudzi
3
3%
Smuci
8
8%
Złości
46
44%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (82)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group