Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 1944
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Planeta Dzieci w Wałbrzychu

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 12 grudnia 2011, 16:48
Aktualizacja: 16:49
Autor: opr. PAW
Fot. użyczone
Kinderplaneta, czyli miejsce, w którym dzieci mogą bawić się do woli, zostało otwarte w ostatni weekend w Wałbrzychu. Oprócz zjeżdżalni i konstrukcji, nowy punkt dziecięcych rozrywek oferuje najmłodszym odwiedzającym sklep Auchan z rodzicami mnóstwo innych atrakcji.

Na przestrzeni 180 metrów kwadratowych umieszczono wszystko, co jest niezbędne do zabaw i czego dzieci mogą zapragnąć podczas harców. Znajduje się tu zjeżdżalnia, basen z kulkami, konstrukcje do wspinania i baby placyk dla maluszków. Wszystko to, aby pozytywnie rozładować energię dzieci.

Z myślą o małych solenizantach przygotowano kącik urodzinowy, gdzie odbywają się przyjęcia z indywidualnie dobranym programem. Dostępne są scenariusze w stylu pirackim, olimpijskim czy indiańskim. Dziewczynki mogą wcielić się w rolę księżniczek. Innym sposobem spędzania wolnego czasu na placu zabaw jest malowanie twarzy, jedzenie tortu i figle w małpim gaju. Rezerwacji terminów urodzin na placu zabaw należy dokonywać telefonicznie lub wypełniając formularz na stronie internetowej.

Urodziny to nie wszystko. Na wszystkie odwiedzające Kinderplanetę dzieci czeka moc emocjonujących atrakcji, takich jak zwierzaki – bujaki, konkursy i zabawa z innymi dziećmi w specjalnie zaprojektowanych przestrzeniach.

Na czas zakupów rodzice mogą zostawić podopiecznych pod opieką animatorek, które zorganizują ich pobyt w Kinderplanecie. Jedynym wymogiem jest wiek dziecka, które musi mieć co najmniej 4 lata, ale ich młodsi koledzy i koleżanki również mogą przebywać na placu, jeśli w pobliżu znajduje się ich opiekun. Do końca roku obowiązuje promocja, w ramach której godzina zabawy kosztuje 12 zł niezależnie od dnia tygodnia.

Kinderplaneta znajduje się w sklepie Auchan przy ulicy H. Wieniawskiego 19 w Wałbrzychu.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~p 12-12-2011 18:38
i tak ten pasaż jest pusty cos nie tak chyba z zarządcą obiektu

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group