Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 3286
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Platforma Obywatelska przedstawiła swoich kandydatów

Niedziela, 5 października 2014, 14:30
Aktualizacja: 22:54
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Platforma Obywatelska przedstawiła swoich kandydatów
Fot. red.
Na Placu Magistrackim w Wałbrzychu, prezydent Roman Szełemej oficjalnie rozpoczął kampanię PO do rad miejskiej, powiatu i sejmiku.

Oprócz Prezydenta Wałbrzycha udział w niej wzięli kandydaci do rad i posłanka Agnieszka Kołacz-Leszczyńska. Szełemej mówił m.in.: o wspieraniu wszystkich kandydatów do Rady Miejskiej z list PO oraz kandydatów do Rady Powiatu, o swojej kandydaturze na urząd Prezydenta Miasta, ale również o tym, że postanowił wystartować do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

Poniżej prezentujemy listy kandydatów PO do Rady Miasta Wałbrzycha oraz do Rady Powiatu Wałbrzyskiego.

Lista kandydatów PO do Rady Miasta Wałbrzycha:

Okręg wyborczy nr 1 (Podzamcze, Książ, Lubiechów):

1. Torbus Artur Jarosław
2. Romańska Maria Anna
3. Wiłkomirska Małgorzata Beata
4. Kraus Mariola
5. Kraczkowski Piotr
6. Sułkowski Zenon Ireneusz
7. Stramka Gerard Edward
8. Kopeć Jarosław Michał
9. Daleczko Alicja Barbara
10. Liguz Michael Sebastian

Okręg wyborczy nr 2 (Piaskowa Góra, Szczawienko):

1. Szełemej Alina
2. Mielczarek Andrzej
3. Mazurkiewicz Tadeusz
4. Isański Paweł Ryszard
5. Kowalska Magdalena Ewa
6. Janyga Piotr Grzegorz
7. Violetta Ryszarda Otok
8. Andrzej Węgrzyn Waldemar
9. Iwona Katarzyna Puszkar
10. Mariusz Kalinowski

Okręg wyborczy nr 3 (Biały Kamień, Sobięcin):

1. Olanin Krystyna Dorota
2. Welc Andrzej
3. Furman Henryk Józef
4. Cyrybulka Anna Maria
5. Marzec Daniel
6. Anna Rokasana Grabowska
7. Stawowy Dariusz Jacek Daniel
8. Wylandowski Artur Bogdan
9. Agnieszka Anna Wierzelewska
10. Straszewski Tomasz Marcin

Okręg wyborczy nr 4 (Stary Zdrój, Nowe Miasto, Poniatów, Rusinowa, Julianów, Kozice):

1. Senyk Tomasz Grzegorz
2. Sprytula Daniela Jadwiga
3. Szpur Anatol Kazimierz
4. Adela Danuta Świecka
5. Dariusz Jerzy Mrozicki
6. Lasek-Gruszewska Mirosława Grażyna
7. Szwajgier Jacek Andrzej
8. Jolanta Wioletta Kocan
9. Marek Rosiak
10. Kalinowski Krzysztof Artur

Okręg wyborczy nr 5 (Śródmieście, Podgórze, Glinik):

1. Rząsowski Marek Wojciech
2. Bernatowicz Sylwester Wacław
3. Mirocha Anna Maria
4. Gordziejewska Aldona
5. Jóskowski Michał
6. Wyszowska Teresa
7. Wasąg Renata
8. Zabłotny Paweł
9. Jurkiewicz Włodzimierz
10. Kwiatkowski Piotr Tomasz

Lista kandydatów PO do Rady Powiatu Wałbrzyskiego:

Okręg Boguszów – Gorce (nr 1):

1. Leonard Dariusz Górski
2. Grzegorz Białas
3. Marta Magdalena Mendel
4. Agnieszka Katarzyna Więckiewicz-Mączka
5. Beata Irena Lechman
6. Dorota Teresa Opalska
7. Tomasz Maciej Rakoczy
8. Mirosław Potapowicz
9. Monika Misiek
10. Krzysztof Jan Krajewski

Okręg Jedlina – Zdrój, Głuszyca, Walim (nr 2):

1. Roman Głód
2. Dorota Piotrzkowska
3. Artur Husejko
4. Grzegorz Andrzej Walczak
5. Anita Ewa Popiel
6. Aneta Musik
7. Wojciech Durak
8. Joanna Beata Fornalska
9. Andrzej Jan Ciepielewski
10. Ewa Danuta Sobieraj
11. Daria Urszula Meljon
12. Zbigniew Sikorski

Okręg Szczawno – Zdrój, Stare Bogaczowice (nr 3):

1. Arkadiusz Marcin Mucha
2. Piotr Bryk
3. Radosława Stramel-Świteńka
4. Beata Waltrowska
5. Joanna Magdalena Pietrzak
6. Leszek Łachmacki

Okręg Czarny Bór, Mieroszów (nr 4):

1. Andrzej Zdzisław Lipiński
2. Jarosław Tomasz Buzarewicz
3. Justyna Izabela Rogulska
4. Edyta Aldona Śpiewak
5. Barbara Elżbieta Osiadły
6. Mariusz Rynald Pawlak

Czytaj również

Komentarze (32) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group