Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 3695
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Poczuj klimat lata z Omeną Mensah i Agnieszką Kaczorowską!

Wtorek, 23 sierpnia 2016, 10:20
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Poczuj klimat lata z Omeną Mensah i Agnieszką Kaczorowską!
Fot. organizatorzy
Już w sobotę 27 sierpnia w Szczawnie–Zdroju odbędzie się Wakacyjny Festiwal Atrakcji – ostatnie z cyklu 6 wydarzeń organizowanych w wybranych miastach w Polsce.

Mieszkańcy będą mogli bezpłatnie korzystać z aktywności przygotowanych dla nich w specjalnie zaaranżowanej strefie oraz spotkać się z gwiazdami.

27 sierpnia na parkingu Pasażu Tesco przy ulicy Łączyńskiego 44 w Szczawnie-Zdroju zorganizowane zostaną liczne atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Klienci zrelaksują się w letniej strefie przy dźwiękach dobrej muzyki, wezmą udział w grach i zabawach razem z animatorami oraz jadąc na rowerach przygotują orzeźwiający, owocowy koktajl.

Odwiedzający będą mogli spotkać się z gwiazdami: Omenaa Mensah poprowadzi warsztaty dla dzieci, a Agnieszka Kaczorowska nauczy podstawowych kroków tanecznych zarówno dzieci jak i dorosłych. Spotkanie poprowadzi Agnieszka Jastrzębska.

Wakacyjna strefa to również świetna alternatywa dla osób, które potrzebują chwili relaksu w czasie sobotnich zakupów. Dla nich również przewidziane są niespodzianki. Każdy kto w godzinach od 11:00 do 17:00 zrobi zakupy w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym w Pasażu Tesco i przyjdzie do letniej strefy z paragonem, otrzyma wakacyjny gadżet. Otrzymać można między innymi: leżaki, kolorowe kubki na zimne napoje, czy izotermiczne worki na plecy. Im większa kwota na paragonie, tym bardziej atrakcyjny upominek!

Patronem medialnym Wakacyjnego Festiwalu Atrakcji jest portal Jastrząb Post. Zapraszamy do śledzenia relacji z letnich spotkań na www.jastrzabpost.pl

Szczegóły oraz regulamin akcji dostępny jest na stronie www.pasaztesco.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group