Środa, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 5375
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Podniosła i zabrała

Piątek, 2 kwietnia 2021, 6:30
Autor: red
Wałbrzych: Podniosła i zabrała
Fot. KMP Wałbrzych
W pierwszej połowie zeszłego miesiąca jeden z mieszkańców naszego miasta w niewyjaśnionych okolicznościach utracił telefon komórkowy. Podejrzewał, że ktoś mu go ukradł, dlatego też ostatecznie 10 marca zgłosił zdarzenie policjantom, którzy wczoraj w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali kobietę podejrzaną o dokonanie przestępstwa, a w toku dalszych czynności odzyskali mienie.

Jak się okazało w toku wykonanych przez funkcjonariuszy kryminalnych wałbrzyskiej komendy czynności operacyjnych, mężczyźnie nikt telefonu komórkowego nie ukradł, ale leżący na ziemi odbiornik podniosła 21-latka. Do zdarzenia doszło przy ul. Lotników w Wałbrzychu. Mieszkanka naszego miasta zamiast odnaleźć właściciela lub oddać telefon do Biura Rzeczy Znalezionych, po prostu go przywłaszczyła.

Młoda wałbrzyszanka usłyszała zarzut. Podczas czynności procesowych przyznała się do popełnionego czynu i złożyła wyjaśnienia. Policjanci odzyskali również utracone wcześniej mienie. Kobiecie grozi kara jednego roku pozbawienia wolności. O losie podejrzanej zadecyduje teraz sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

1
6%
Cieszy
4
25%
Hahaha
1
6%
Nudzi
1
6%
Smuci
2
13%
Złości
7
44%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group