Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 2958
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Podsumował kampanię

Czwartek, 10 października 2019, 10:20
Aktualizacja: Piątek, 11 października 2019, 7:40
Autor: JAZ
Wałbrzych: Podsumował kampanię
Fot. JAZ
W ostatnim czasie możemy zaobserwować dużą aktywność polityków Prawa i Sprawiedliwości. Swoją kampanię wyborczą podsumował również kandydat do Sejmu RP, Maciej Badora.

- Jestem przekonany, że w Sejmie jest potrzebny poseł z naszego miasta. Dzisiaj wiele dzieje się pozytywnego. Budowana jest obwodnica. Otrzymaliśmy dobre wiadomości na temat dróg ekspresowych S5, S3. Oba projekty są realizowane. Będąc w Sejmie, śmiało można powiedzieć, że Wałbrzych jest postrzegany z perspektywy Warszawy. Dlatego jestem przekonany, że tego typu działania przełożą się również na późniejszy okres, już po wyborach – zaznacza polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Dla Macieja Badory ważne są jednak nie tylko te dokonania, które już udało się zrealizować, ale też plany na przyszłość, szczególnie te, które dotyczą Wałbrzycha. Maciej Badora zauważa wiele potrzeb, jakie należy jeszcze zrealizować. Polityk dał do zrozumienia, że mieszkańców Wałbrzycha interesują sprawy społeczne, emerytalne. Ważny jest dla nas również dostęp do służby zdrowia. Problemy, które są bezpośrednio z naszym regionem powiązane, mają być sukcesywnie rozwiązywane w najbliższej przyszłości.

Twoja reakcja na artykuł?

11
55%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
15%
Złości
5
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group