Czytających: 5601

Boguszów-Gorce: Podział na Szczycie

Poniedziałek, 9 listopada 2020, 9:21
Aktualizacja: 9:28
W ciekawie zapowiadającym się meczu klasy B pomiędzy Szczytem Boguszów a rezerwami MKS–u Szczawno–Zdrój padł remis 1–1.

Gospodarzy na prowadzenie wyprowadził w 35. minucie Paweł Kryska, który ostatnio popisuje się dużą skutecznością i pewnie wykorzystał jedenastkę po faulu na Michale Forysiu, a do remisu tuż przed przerwą doprowadził Aleksander Jurkowski. Do przerwy lepsze wrażenie sprawiali gracze z uzdrowiska, którzy nie wykorzystali kilku okazji, w tym rzutu karnego, którego obronił bramkarz Szczytu Patryk Mosior. Obie ekipy stworzyły sobie jeszcze kilka znakomitych okazji do zdobycia goli, ale wynik już nie uległ zmianie.

Szczyt Boguszów - MKS II Szczawno-Zdrój 1-1 (1-10)

Szczyt: Mosior - Kuna (46' Siemaszko), Baszak, Beszterecha (65' Kaźmierski), Foryś (36' Lic), Bartosz Krawczyk, Paweł Krawczyk (78' Szczypka), Kryska, Krzysztof Maliszewski (65' Napierała), Sadowy, Świerad

MKS II: Gratkowski - Suchomski, Bródka, Jankowski (46' Szymaniak), Jastrzębowski, Jurkowski, Koźlak (76' Karliński), Jarosław Maliszewski (46' Kulik), Stawiński, Wiliński, Wystemp.