Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 3322
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czarny Bór: Policja ujęła młodocianego podpalacza

Środa, 25 stycznia 2012, 13:10
Aktualizacja: 15:05
Autor: RED
Czarny Bór: Policja ujęła młodocianego podpalacza
Fot. użyczone
Policjanci z Boguszowa–Gorc zatrzymali nieletniego, który w czasie ubiegłorocznych dożynek w Czarnym Borze spalił dwa słomiane chochoły.Teraz stanie przed Sądem Rodzinnym w Wałbrzychu.

Najpierw z nudów i ciekawości a potem z chęci pomocy 16-letni mieszkaniec Czarnego Boru podpalił dwa chochoły dożynkowe wartości 600zł. O dalszych losach „uczynnego” 16-latka zadecyduje Sąd Rodzinny w Wałbrzychu.

24 stycznia 2012 roku funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Boguszowie Gorcach zatrzymali 16-letniego mieszkańca Czarnego Boru. Chłopiec podejrzewany był o podpalenie dwóch chochołów dożynkowych wartości 600zł.

W nocy z 15 na 16 września oraz 18 września ubiegłego roku, w Czarnym Borze, ktoś podpalił dwa słomiane chochoły przygotowane przez mieszkańców na festyn dożynkowy. W toku prowadzonych czynności wyjaśniających policjanci z Boguszowa-Gorc ustalili i zatrzymali 16-letniego mieszkańca Czarnego Boru podejrzewanego o podpalenie. W czasie przesłuchania, nieletni przyznał się do zarzucanego czynu. Wyjaśnił, że pierwszego „stwora” podpalił z nudów. Był ciekawy, jak coś tak dużego będzie się paliło. Drugiego podpalił już po festynie. Wiedział, że gmina będzie musiała chochoła usunąć, więc uznał, iż pomoże i go spali.

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group