Wtorek, 13 kwietnia
Imieniny: Marcina, Przemysława
Czytających: 3069
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Policjanci pilotowali samochód z mężczyzną, który uległ poważnemu wypadkowi

Poniedziałek, 27 listopada 2017, 13:11
Aktualizacja: 13:13
Autor: red
Wałbrzych: Policjanci pilotowali samochód z mężczyzną, który uległ poważnemu wypadkowi
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu udzielili niezwłocznej pomocy 39–letniemu mieszkańcowi Wałbrzycha, który w niedzielny poranek uległ poważnemu wypadkowi podczas prac remontowo–budowlanych.

Był niedzielny poranek. Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu w ramach działań pilnowali bezpieczeństwa w rejonie wałbrzyskich dzielnic Stary Zdrój i Nowe Miasto. Około godziny 9:45 podczas patrolu ul. 11 Listopada funkcjonariusze zostali poproszeni przez kierującego innym pojazdem o pomoc. Okazało się, że mężczyzna wiezie 39-letniego mieszkańca Wałbrzycha, który w wyniku wykonywania remontu komina uległ wypadkowi. Prawą dłoń wałbrzyszanina przygniótł odcinek rury, odcinając mu trzy palce.

Policjanci poinformowali dyżurnego o natychmiastowym udzieleniu pomocy 39-latkowi i niezwłocznie przy użyciu sygnałów pojazdu uprzywilejowanego przeprowadzili pilotaż poszkodowanego do szpitala przy ul. Sokołowskiego w Wałbrzychu. W zaistniałej sytuacji każda sekund była cenna. Mężczyzna na czas trafił do szpitala. Tam lekarze przyszyli mu odcięte palce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group