Sobota, 6 marca
Imieniny: Agnieszki, Róży, Wiktora
Czytających: 2991
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Policyjne statystyki nie kłamią

Wtorek, 28 września 2010, 7:35
Aktualizacja: 7:36
Autor: red
Ostatnie trzy dni były bardzo pracowite dla policjantów powiatu wałbrzyskiego. Odnotowali oni kradzieże, a także zatrzymali osoby prowadzące pojazdy pod wpływem alkoholu.

Przy ulicy 1 Maja zatrzymany został 56-letni mężczyzna podejrzanego o to, że ukradł przewody oświetlenia ulicznego. Suma strat będzie wyliczona w późniejszym terminie. Przy ulicy Nowowiejskiej funkcjonariusze Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zatrzymali 21-letniego mężczyznę, przy którym zabezpieczono 27 „działek” amfetaminy.

Wciąż wiele niedobrego dzieje się na naszych drogach. Przy ulicy Wańkowicza 8-letni chłopiec wbiegł na jezdnię bezpośrednio po jadący samochód osobowy kierowany przez 35-letniego mężczyznę. Dziecko doznało złamania czaszki, złamania miednicy oraz stłuczenia płuc. Kierowca był trzeźwy. Do wypadku doszło również w Mieroszowie. Tam przy drodze krajowej K-35, 11-letni chłopiec wbiegł na jezdnię bezpośrednio po jadący samochód osobowy kierowany przez 57-letniego mężczyznę. Na szczęście chłopiec nie doznał wyraźnych obrażeń, ale pozostał na obserwacji w szpitalu. Tymczasem przy ulicy Piaskowej w Wałbrzychu 46-letni mężczyzna, kierujący samochodem dostawczym, podczas wykonywania manewru cofania, potrącił 69-letnią kobietę. Piesza doznała urazu kolana oraz otarcia naskórka. Została przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na leczeniu.

Policjanci zatrzymali też kolejnych pijanych użytkowników dróg. Przy ulicy Świdnickiej funkcjonariusze drogówki zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który będąc pod wpływem alkoholu 1,93‰, kierował samochodem osobowym. W Jugowicach przy ulicy Górnej wpadł 44-letni mężczyzna (2,03‰ alkoholu w organizmie), który kierował samochodem osobowym. W Wałbrzychu przy ulicy Niepodległości zatrzymany 30-latek miał 1,32‰ alkoholu w organizmie i kierował rowerem. Przy ulicy Szczawieńskiej w Szczawnie-Zdroju policjanci zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który będąc w stanie nietrzeźwości - 0,86‰ alkoholu w organizmie - kierował samochodem osobowym. Również przy Szczawieńskiej wpadł 23-latek, który mając 1,68‰ alkoholu w organizmie, zdecydował się na jazdę samochodem osobowym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group