Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 3686
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Policyjny turniej piłkarski za nami

Poniedziałek, 7 lutego 2011, 12:28
Aktualizacja: 13:45
Autor: Sven
Wałbrzych: Policyjny turniej piłkarski za nami
Fot. Sven
Siedemnaście drużyn, ponad trzydzieści meczów, mnóstwo emocji i zwycięstwo Komisariatu II Policji z Wałbrzycha.

Już po raz ósmy odbył się w sobotę turniej policyjny turniej piłkarski. Pierwszy turniej odbył się w 2004 roku. Jednym z pomysłodawców i organizatorów imprezy był Naczelnik Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskie Policji w Wałbrzychu Marcin Senkowski.

Tegoroczne rozgrywki objął patronatem Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Wałbrzychu. – W ubiegłym roku zmarł przedwcześnie Marcin Senkowski. Postanowiliśmy, że od tegorocznej edycji turniej będzie nosić jego imię. Impreza organizowana jest przez policję, ale ma charakter otwarty. Od lat o zwycięstwo walczą reprezentacje różnych instytucji z Wałbrzycha i okolic. W tym roku po zaciętym meczu finałowym wygrał Komisariat II z Wałbrzycha – podsumowała imprezę Przewodnicząca Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Wałbrzychu, nadkomisarz Romana Biełus.

VIII Turniej Halowej Piłki Nożnej im. Komisarza Marcina Senkowskiego zakończył się zwycięstwem drużyny Komisariatu II z Psiego Pola w Wałbrzychu, drugie miejsce zajął ZUS, trzecie miejsce przypadło drużynie z Komisariatu Policji w Głuszycy. Kolejny turniej za rok o tej samej porze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group