Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 2730
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Porozmawiaj o rewitalizacji

Niedziela, 3 lipca 2016, 6:40
Autor: red
Wałbrzych: Porozmawiaj o rewitalizacji
Fot. UM Wałbrzych
Biuro ds. Rewitalizacji Miasta Wałbrzycha zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące zasad ubiegania się o dofinansowanie na „Remont, odnowę części wspólnych wielorodzinnych budynków mieszkalnych”.

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi trwającego w Urzędzie Miejskim w Wałbrzychu naboru propozycji projektów do Gminnego programu Rewitalizacji Wałbrzycha na lata 2016-2025 oraz ogłoszonym przez Instytucję Pośredniczącą Aglomeracji Wałbrzyskiej w dniu 30.06.2016 r. konkursem dotacji dla Działania 6.3. „Rewitalizacja zdegradowanych obszarów”, Biuro ds. Rewitalizacji Miasta Wałbrzycha pragnie zaprosić na spotkanie informacyjne dotyczące zasad ubiegania się o dofinansowanie na „Remont, odnowę części wspólnych wielorodzinnych budynków mieszkalnych” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Termin i miejsce spotkania - 5 lipca (wtorek), godz. 16:00-18:00, Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia, ul. Wysockiego 29 w Wałbrzychu.

Organizatorzy zachęcają do udziału w spotkaniu wspólnoty mieszkaniowe oraz zarządców nieruchomości z obszaru rewitalizacji, zainteresowane pozyskaniem środków finansowych UE na remont/odnowę budynków mieszkalnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group