Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 5295
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Posiedzi trochę dłużej

Czwartek, 10 marca 2022, 10:26
Autor: red
Wałbrzych: Posiedzi trochę dłużej
Fot. KMP Wałbrzych
Funkcjonariusze drugiego komisariatu odwiedzili wczoraj Zakład Karny nr 1 we Wrocławiu. Kolejna już w ostatnim czasie osoba przebywająca w więzieniu – tym razem 27–letnia wałbrzyszanka – usłyszała następny zarzut. Kobieta, która odsiaduje obecnie wyrok dwóch lat pozbawienia wolności za udział w rozboju, stanie na sądowej wokandzie za dokonanie kradzieży na terenie Sobięcina.

Policjanci zespołu operacyjno-rozpoznawczego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu ustalili, kto stoi za sprawą kradzieży wózka dziecięcego z jednej z klatek schodowych budynku usytuowanego przy ul. Karkonoskiej. Okazało się, że to właśnie 27-latka 23 stycznia tego roku zabrała go z korytarza, by następnie sprzedać innej osobie. Wartość strat oszacowana została na kwotę blisko 850 złotych.

Kobieta przyznała się do popełnionego przestępstwa. Obecnie przebywa w zakładzie karnym, gdyż brała udział w rozboju, podczas którego pokrzywdzony został pobity, a ona sama zabrała mu telefon komórkowy. Teraz pobyt 27-latki za kratami więzienia może się przedłużyć o kolejne 5 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

4
33%
Cieszy
2
17%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
8%
Złości
5
42%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group