• Środa, 11 grudnia 2019
  • Godz. 12:55
  • Imieniny: Damazego, Waldemara
  • Czytających: 2696
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Pracowania przyrodnicza w Zespole Szkolno Przedszkolnym już w otwarta

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Wtorek, 24 kwietnia 2012, 8:11
Aktualizacja: 8:11
Autor: red
Fot. UM Boguszów–Gorce
W Zespole Szkolno Przedszkolnym w Boguszowie–Gorcach odbyło się podsumowanie projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pt.: „Dolnośląska szkoła liderem projakościowych zmian w polskim systemie edukacji" oraz oficjalne otwarcie pracowni przyrodniczej pozyskanej w ramach projektu.

W otwarciu uczestniczyli zaproszeni goście: z-ca burmistrza Boguszowa-Gorc - Paweł Sosialuk, sekretarz miasta - Irena Dzilińska, starszy inspektor MZEASu - Agnieszka Zdeb, przedstawiciel Nadleśnictwa Krzeszów - Dorota Stodolak, nauczyciel przyrody w Gimnazjum nr 1 - Teresa Banaś oraz przewodnicząca Rady Rodziców - B.Nowak-Wzgarda i przedstawicielka Rady Rodziców - Mariola Kliszewicz.

Dyrektor Barbara Woźniak wraz z zastępcą burmistrza Pawłem Sosialukiem dokonali uroczystego przecięcia wstęgi do nowej pracowni, powitali zaproszonych gości i zaprosili na lekcję otwartą przyrody prowadzoną przez Jolantę Kocembę. Temat zajęć brzmiał „Rola eksperymentu w nauczaniu przyrody”. Uczniowie sprawnie wykonywali doświadczenia związane z właściwościami wody, magnesu i elektryczności.

Następnie wszyscy goście przeszli do auli szkolnej, gdzie zaprezentowano pokaz multimedialny będący sprawozdaniem z działań prowadzonych w ramach projektu. Małgorzata Kokoszka-Zarycińska i Jolanta Kocemba przedstawiły realizowane na zajęciach wyrównawczych z matematyki i na kole ekologicznym przykłady dobrych praktyk, sprawozdania z wycieczek edukacyjnych oraz zajęć w Multicentrum. Głos zabrali również nauczyciele biorący udział w projekcie: Maria Kryger i Arletta Kłosińska.

Po uroczystym wręczeniu dyplomów wszystkim uczestnikom projektu, nastąpiła część nieoficjalna - sympatyczne rozmowy przy kawie i ciastku.

Źródło: www.boguszow-gorce.pl

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group