Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 3962
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Prochy u nastolatków

Piątek, 11 grudnia 2020, 6:46
Autor: red
Wałbrzych: Prochy u nastolatków
Fot. KMP Wałbrzych
Środki psychotropowe w postaci metamfetaminy oraz marihuany znaleźli przy dwóch 16–letnich mieszkańcach naszego miasta patrolujący w środowy wieczór dzielnicę Nowe Miasto policjanci zespołu wywiadowców wydziału prewencji wałbrzyskiej komendy.

Policjanci zespołu wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu podczas patrolu udali się do jednej z klatek schodowych budynku przy pl. Powstańców Warszawy w Wałbrzychu, gdzie dwie młode osoby miały posiadać narkotyki. W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze potwierdzili ten fakt legitymując dwóch 16-latków. Pierwszy z nich posiadał przy sobie środki psychotropowe w postaci metamfetaminy, a drugi był w posiadaniu środków odurzających w postaci marihuany.

Podczas dalszych ustaleń okazało się, że jeden ze sprawców czynu karalnego jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu w celu doprowadzenia do schroniska dla nieletnich w Głogowie, gdzie ostatecznie został odwieziony. Drugi z młodych wałbrzyszan po wykonanych czynnościach został przekazany pod opiekę prawnemu opiekunowi. W związku z posiadaniem narkotyków o losie obu 16-latków zadecyduje sąd rodzinny.

Twoja reakcja na artykuł?

3
25%
Cieszy
6
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
8%
Smuci
0
0%
Złości
2
17%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group