Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 3766
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Protest za protestem

Środa, 2 sierpnia 2017, 12:13
Aktualizacja: 12:17
Autor: red
Wałbrzych: Protest za protestem
Fot. archiwum
Kolejna manifestacja jest zaplanowana na piątek, 4 sierpnia na placu Magistrackim o godzinie 21.00 pod hasłem „Obywatele dla Demokracji”.

- Organizatorzy – stowarzyszenia, partie, fundacje oraz mieszkańcy regionu niezrzeszeni w żadnej z organizacji – zapraszają do udziału w wydarzeniu. A wszystko po to, aby dać wyraz niezadowolenia, zaniepokojenia działaniami, jakie podejmuje partia rządząca - informują organizatorzy.

Czym różnić będzie się ten protest od poprzednich pięciu? Po pierwsze, będzie to okazja, aby usłyszeć merytoryczne komentarze do zmian prawnych, jakie wprowadza PiS. Po drugie, manifestacja nie ograniczy się do spraw związanych z sądownictwem, ma na celu pokazać całe spektrum zmian wraz z ich konsekwencjami, jakie zachodzą w naszym kraju.
- Słowem od łamania konstytucji i zaburzania trójpodziału władzy, przez dewastację puszczy do ograniczania podstawowych praw obywatelek i obywateli. Każdy z uczestników wydarzenia będzie mógł powiedzieć, które z działań Prawa i Sprawiedliwości niepokoją go najbardziej - tłumaczą inicjatorzy przedsięwzięcia.

Czytaj również

Komentarze (49) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group