Czwartek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 2834
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Przebudowa trwa

Poniedziałek, 1 czerwca 2020, 12:28
Aktualizacja: Wtorek, 2 czerwca 2020, 8:23
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: Przebudowa trwa
Fot. UM Jedlina–Zdrój
Cały czas trwają bardzo intensywne prace związane z przebudową znajdującego się przy ulicy Piastowskiej w Jedlinie–Zdroju Centrum Socjalnego.

W wyremontowanych czy wręcz stworzonych od nowa przestrzeniach Centrum Socjalnego znajdą się między innymi pomieszczenia biurowo-gabinetowe, doradczo-terapeutyczne, pomieszczenia do zajęć grupowych, pomieszczenia sanitarne, sale wykładowo-szkoleniowe, kuchnia, jadalnia, pomieszczenia do zajęć sportowo-rekreacyjnych i zajęć rehabilitacyjno-ruchowych, a także sala wypoczynkowa i pomieszczenia magazynowe. Budynek został już wyposażony w windę zewnętrzną, co będzie stanowiło bardzo duże udogodnienie dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Przebudowa Centrum Socjalnego odbywa się w ramach projektu noszącego nazwę „Budowa Centrum Socjalnego wraz z zapleczem w Gminie Jedlina-Zdrój”. Warto podkreślić, że ten projekt został dofinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020. Zakończenie prac przewidziane jest na wrzesień br.

Twoja reakcja na artykuł?

2
40%
Cieszy
2
40%
Hahaha
1
20%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group