Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 2685
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Przed nami Walentynkowy Maraton Fitness

Czwartek, 2 lutego 2017, 15:56
Aktualizacja: Piątek, 3 lutego 2017, 9:35
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Przed nami Walentynkowy Maraton Fitness
Fot. Robert Bajek
W sobotę 11 lutego w Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój w Wałbrzychu odbędzie się Walentynkowy Maraton Fitness "Kochaj Fit!", którego gościem specjalnym będzie Ewa Chodakowska.

Na temat Walentynkowego Maratonu Fitness mówili dzisiaj podczas konferencji prasowej, zorganizowanej na terenie Aqua Zdroju: Mariusz Gawlik - Prezes CAW Aqua Zdrój, Iwona Petryla - przedstawiciel FRW Media Group - współorganizatora imprezy, Roksana Ślósarczyk - Koordynator Strefy Sport Wałbrzyskiego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Aqua Zdrój i Natalia Kozdrowiecka - Specjalista ds. Promocji Krwiodawstwa RCKiK w Wałbrzychu.

- Jest to wydarzenie poniekąd sportowe, ale z drugiej strony jest to wydarzenie, które wiąże się z naszą bieżącą działalnością, czyli z tym co można u nas na obiekcie realizować, do czego gorąco zapraszamy. Nasze Studio Squash & Fitness jest jednym z ciekawszych tego typu miejsc na Dolnym Śląsku. A to, że jesteśmy połączeni z duża halą, z basenem jest zupełnie unikatowe i chcemy to wykorzystać dla takiego dużego wydarzenia fitness - treningu z Ewą Chodakowską, oraz instruktorami, którzy na co dzień pracują w naszym Centrum - powiedział Mariusz Gawlik - Prezes Aqua Zdroju.

Walentynkowy Maraton Fitness, w którym swój udział zapowiedziało już blisko 400 osób, będzie obfitował w wiele atrakcji, z których główną będą wspólne ćwiczenia z Ewą Chodakowską - słynną trenerką fitness, dietetyczką, redaktor naczelną "Be Active". Warto zauważyć, że impreza w wałbrzyskim Aqua Zdroju będzie pierwszą wizytą Ewy Chodakowskiej w naszym mieście. W czterogodzinnym programie ćwiczeń znalazła się między innymi Zumba, trening metaboliczny, Body Cross, Beauty Stretching i Dance Floor. Będzie też mini briefing z Ewą Chodakowską, czas na wspólne zdjęcie i okazja do rozmowy podczas spotkania ze słynną trenerką. Każdy uczestnik Maratonu otrzyma w prezencie pakiet powitalny z upominkami.

W ramach Walentynkowego Maratonu Fitness zorganizowane zostaną też Targi Zdrowia i Urody. Będą konsultacje dietetyczne, nowinki kosmetyczne, analiza składu ciała, porady endokrynologiczne, dermatologiczne, laryngologiczne, kosmetyczne, fryzjerskie, zaprezentowane będą stylizacje paznokci, masaże, zabiegi medycyny estetycznej a na specjalnych stoiskach będzie można kupić naturalne kosmetyki, suplementy, miody a także wysokogatunkowe wina i piwa. Na terenie Aqua Zdroju pojawi się też mobilny punkt pobierania krwi. Targi Zdrowia i Urody ruszają już o godzinie 10.00, natomiast Walentynkowy Maraton Fitness o godzinie 16.00. Bilety na Maraton można nabyć w siedzibie FRW Media Group w świdnickim Rynku, w Wałbrzyskim Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Aqua Zdrój, oraz internetowo poprzez serwis abilet.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group