Sobota, 2 marca
Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła
Czytających: 5231
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Przedwyborcza debata w niepełnym składzie

Niedziela, 8 października 2023, 8:05
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Przedwyborcza debata w niepełnym składzie
Fot. organizatorzy
W poniedziałek 9 października o godzinie 18.00 w Zamku Książ, organizacja Zamek Kobiet organizuje kobiecą debatę wyborczą, w której wezmą kandydatki z okręgu wyborczego obejmującego Wałbrzych, powiaty: wałbrzyski, ząbkowicki, kłodzki, świdnicki i dzierżoniowski.

W Zamku Książ zobaczymy kandydatki do Sejmu startujące w okręgu nr 2. Okazuje się, że nie wszystkie komitety wyborcze wezmą udział w debacie. Prawo i Sprawiedliwość oraz Konfederacja zrezygnowały z takiej propozycji. Organizatorzy debaty organizują takie wydarzenie po raz pierwszy w historii miasta i zaprosili do udziału wszystkie komitety wyborcze, ale jak już wspomnieliśmy, chęć wyraziło pięć z siedmiu komitetów. Zaproszenie przyjęli: Bezpartyjni Samorządowcy - Anna Naumowicz, Trzecia Droga - Aleksandra Leo, Nowa Lewica - Edyta Płaneta-Siewierska, Koalicja Obywatelska - Izabela Katarzyna Mrzygłocka, Komitet Polska Jest Jedna - Lidia Gil-Sobczyk.

Spośród kandydatek do Senatu swój udział zapowiedziała jedynie Agnieszka Kołacz-Leszczyńska z KO. Zabraknie Renaty Wierzbickiej startującej z list PiS-u.

Twoja reakcja na artykuł?

5
16%
Cieszy
13
41%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
3%
Złości
13
41%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (24)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group