Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 2870
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Przez przypadek wpadł z narkotykami

Środa, 3 września 2014, 6:25
Aktualizacja: 6:56
Autor: opr.red.
Region: Przez przypadek wpadł z narkotykami
Fot. użyczone
Wałbrzyscy kryminalni zatrzymali 32–latka, który odpowie za posiadane zabronionych substancji. Mężczyzna wpadł w policyjne ręce, gdyż był podobny do poszukiwanego włamywacza. Zdradziło go również nerwowe zachowanie. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 1000 porcji marihuany oraz ponad 250 porcji amfetaminy. Mężczyzna trafił na 2 miesiące do aresztu.

28 sierpnia policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu prowadzili rutynowe czynności na terenie Boguszowa Gorc, związane z włamaniem do jednego z mieszkań. W pewnym momencie zauważyli mężczyznę, którego wygląd zbliżony był do rysopisu sprawcy włamania podanego przez świadków.

Wywiadowców, którzy rozmawiali z mężczyzną, zastanowiło jego nerwowe zachowanie. Gdy policjanci przeszukali podręczną torbę 32-latka okazało się, że ma powód do zdenerwowania. Zabezpieczono przy nim ponad 1000 porcji marihuany. 32-latek został zatrzymany. Mundurowi przeszukali wynajmowane przez mężczyznę mieszkanie. Tam znaleziono jeszcze ponad 250 porcji handlowych amfetaminy.

Śledczy po przedstawieniu podejrzanemu zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków, wnioskowali o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztu. Prokuratura poparła wniosek, a sąd po zapoznaniu ze sprawą zastosował wobec 32-latka dwumiesięczny areszt.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Sprawdzają m.in. skąd pochodziły środki odurzające, a także czy podejrzana zajmowała się również handlem.

źródło: www.walbrzych.policja.gov.pl

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group