Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 2636
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Radni PO domagają się odwołania wicestarosty Krzysztofa Kwiatkowskiego

Środa, 16 listopada 2016, 13:59
Aktualizacja: Sobota, 19 listopada 2016, 8:22
Autor: red
powiat wałbrzyski: Radni PO domagają się odwołania wicestarosty Krzysztofa Kwiatkowskiego
Fot. red
– Wczoraj przekazaliśmy staroście Powiatu Wałbrzyskiego Jackowi Cichurze nasze stanowisko, w którym apelujemy, aby starosta przywrócił wysokie standardy pracy w Starostwie Powiatowym oraz jakość realizowanych usług publicznych przez Powiat Wałbrzyski – mówią powiatowi radni PO. – Nie ma naszej zgody na ośmieszanie, psucie Urzędu Starostwa i szykanowanie osób w nim pracujących przez zastępcę starosty.

Pan
Jacek Cichura
starosta Powiatu Wałbrzyskiego

STANOWISKO KLUBU RADNYCH PO

W obliczu bulwersujących wydarzeń, jakie mają ostatnio miejsce w Starostwie Powiatowym oraz Powiecie Wałbrzyskim ape|ujemy do Pana, Panie Starosto, aby przywrócił Pan wysokie standardy pracy w Starostwie Powiatowym oraz jakość realizowanych usług publicznych przez Powiat Wałbrzyski.

Nie akceptujemy błędów popełnianych przez obecnego Wicestarostę Krzysztofa Kwiatkowskiego, skutkujących: czasowym wstrzymaniem prac drogowych w Sokołowsku, błędami przy realizacji ważnej dla gminy Czarny Bór inwestycji - budowy obwodnicy, kompromitacją urzędu Starostwa podczas ''zabaw'' przy rzekomym odkrywaniu tajemnic ll wojny światowej w Walimiu, czy prowadzeniem ku upadkowi jedynej szkoły ponadgimnazjalnej będącej obecnie we władaniu Powiatu Wałbrzyskiego, która osiąga najgorsze wyniki w województwie dolnośląskim.

Wskazane błędy oraz karygodne zachowania Wicestarosty Krzysztofa Kwiatkowskiego, brak kultury oraz elementarnego szacunku dla drugiego człowieka, które nie przystoją osobom pełniącym jakiekolwiek funkcje w życiu publicznych, są powodem dla którego domagamv się odwołania go z funkcii Wicestarostv. Nie ma naszej zgody na ośmieszanie, psucie Urzędu Starostwa i szykanowanie osób w nim pracujących przez Pana zastępcę.

Dlaczego milcząco toleruje Pan taki stan rzeczy? Czy zamiast antagonizowania różnych środowisk i osób, które są wynikiem działalności Pana zastępcy, nie woli Pan z nimi budować dobrych relacji? Żywimy nadzieję, że dobro powiatu i jego mieszkańców jest dla Pana najważniejsze, Panie Starosto. Jesteśmy przekonani, że zamiast poszerzenia Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego o dwóch nieetatowych członków, znacznie skuteczniejszym rozwiązaniem byłaby rekonstrukcja składu Zarządu, którym Pan kieruje. Takie działanie z pewnością poprawi odbiór społeczny funkcjonowania powiatu. Wierzymy, że stanie Pan na wysokości zadania i uwolni nasz powiat od źródła złych emocji panujących w Radzie, antagonizmów z mieszkańcami, organizacjami i gminami wchodzącymi w skład Powiatu Wałbrzyskiego.

Radni Klubu Platformy Obywatelskiej

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group