Wałbrzych: Remis z Olimpią

Środa, 31 lipca 2019, 13:46
Aktualizacja: 13:48
W ostatnim sparingu AZS PWSZ Wałbrzych zremisował z Olimpią Szczecin 2:2.

Spotkanie zaczęło się źle dla wałbrzyszanek, bowiem już w 5′ rywalki po rzucie rożnym i strzale głową Julii Brzozowskiej objęły prowadzenie, ale w 28′ w podobny sposób piłkę skierowała do siatki Monika Kędzierska i było 1:1. W 35. minucie uderzeniem z dystansu Zuzanna Radochońska ponownie dała swojemu zespołowi prowadzenie i wydawało się, że to Olimpia będzie do przerwy w lepszej sytuacji. Pięć minut później jednak kolejną precyzyjną wrzutką popisała się Katarzyna Rozmus, a Alicja Materek głową pokonała bramkarkę Olimpii. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2, a po zmianie stron obie drużyny miały swoje okazje, ale wynik nie uległ już zmianie. Było to ostatnie spotkanie kontrolne przed startem ligi – już w sobotę o 16:30 AZS PWSZ Wałbrzych zmierzy się u siebie z Medykiem Konin.

Skład AZS PWSZ: Sapor, Kędzierska, Zawadzka, Szewczuk, Turkiewicz, Rozmus, Materek, Cieśla, Głąb, Rapacka, Fabova oraz Migacz, zawodniczka testowana, zawodniczka testowana.