• Poniedziałek, 19 sierpnia 2019
  • Godz. 3:17
  • Imieniny: Bolesława, Juliana, Ludowika
  • Czytających: 3003
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Rozlosowali pary

Wiadomości: REGION
Wtorek, 23 lipca 2019, 15:27
Aktualizacja: 15:28
Autor: PAW
Znamy pary I rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu.

I runda (11 sierpnia)

1. KS Walim - Gwarek Wałbrzych
2. Sudety Dziećmorowice - Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica
3. Górnik Wałbrzych - Pogoń Pieszyce
4. Błękitni Słotwina - AKS Strzegom
5. Dabro-Bau Makowice - Bielawianka Bielawa
6. STEP Tąpadła/Wiry - LKS Bystrzyca Górna
7. GLKS Kamiennik - Kryształ Stronie Śląskie
8. Unia Złoty Stok - Unia Bardo
9. Piławianka Piława Górna - Lechia Dzierżoniów
10. Sparta Stary Waliszów - Victoria Tuszyn
11. Słowianin Wolibórz - Piast Nowa Ruda
12. Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Orzeł Ząbkowice Śląskie


Wolny los w I rundzie mają:
ATS Wojbórz
Bielawianka II Bielawa
Boxmet Piskorzów
Cukrownik Pszenno
Czarni Sieniawka
Czarni Wałbrzych
Czermna Kudowa Zdrój
Darbor Bolesławice
Delta Słupice
Górnik Boguszów-Gorce
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Granit Roztoka
Grom Witków
Herbapol Stanowice
Iskra Jaszkowa Dolna
Karolina Jaworzyna Śląska
Kłos Lutomia
Koliber Uciechów
KS Polanica Zdrój
LKS Marcinowice
LKS Wiśniowa
Łomniczanka Stara Łomnica
MKS Szczawno Zdrój
Nysa Kłodzko
Odrodzenie Szalejów Dolny
Orlęta Krosnowice
Orzeł Lubawka
Orzeł Witoszów
Pogoń Duszniki Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Polonia Ząbkowice Śląskie
Skałki Stolec
Sparta Ziębice
Sudety Międzylesie
Ślęża Ciepłowody
Śnieżnik Domaszków
Trojan Lądek Zdrój
Unia Bogaczowice
Unia Jaroszów
Victoria Świebodzice
Venus Nowice
Wierzbianka Wierzbna
Włókniarz Głuszyca
Włókniarz Kudowa Zdrój
Zagłębie Wałbrzych
Zamek Gorzanów
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
Zdrój Jedlina Zdrój
Zieloni Łagiewniki
Zieloni Mrowiny
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Zjednoczeni Żarów


II runda (28 sierpnia)

Zagłębie Wałbrzych - Górnik Boguszów-Gorce
zwycięzca meczu 1 - MKS Szczawno Zdrój
Czarni Wałbrzych - zwycięzca meczu 2
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Orzeł Lubawka
Zdrój Jedlina Zdrój - zwycięzca meczu 3
Unia Bogaczowice - Włókniarz Głuszyca
Orzeł Witoszów - Victoria Świebodzice
Darbor Bolesławice - zwycięzca meczu 4
Kłos Lutomia - Wierzbianka Wierzbna
Zieloni Mrowiny - Venus Nowice
LKS Marcinowice - Herbapol Stanowice
Cukrownik Pszenno - zwycięzca meczu 5
LKS Wiśniowa - zwycięzca meczu 6
Unia Jaroszów - Grom Witków
Granit Roztoka - Zjednoczeni Żarów
Boxmet Piskorzów - Karolina Jaworzyna Śląska
Czermna Kudowa Zdrój - Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Orlęta Krosnowice
Odrodzenie Szalejów Dolny - Łomniczanka Stara Łomnica
Polonia Bystrzyca Kłodzka - Pogoń Duszniki Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój - zwycięzca meczu 7
Iskra Jaszkowa Dolna - Sudety Międzylesie
Zamek Gorzanów - Śnieżnik Domaszków
KS Polanica Zdrój - Trojan Lądek Zdrój
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki - Sparta Ziębice
zwycięzca meczu 8 - zwycięzca meczu 9
Czarni Sieniawka - zwycięzca meczu 10
Koliber Uciechów - Zieloni Łagiewniki
Delta Słupice - Bielawianka II Bielawa
Ślęża Ciepłowody - zwycięzca meczu 11
ATS Wojbórz - Skałki Stolec
Polonia Ząbkowice Śląskie - zwycięzca meczu 12

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group