Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 4647
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ruch Palikota szuka nowych twarzy

Środa, 18 kwietnia 2012, 7:46
Aktualizacja: 7:47
Autor: red
Wałbrzych: Ruch Palikota szuka nowych twarzy
Fot. red
Otrzymaliśmy pismo od członków Ruchu Palikota.

Oto treść tego pisma:

Podoba Ci się, że Twoją gminą dwadzieścia lat rządzą ciągle ci sami ludzie? Tracisz nadzieję, że problemy lokalnej społeczności kiedykolwiek zostaną rozwiązane? Drażni Cię bezczynność i brak wrażliwości obecnych władz samorządowych? Nie wierzysz, że Twoja okolica może być lepiej zarządzana i rozwijać się? Weź sprawy w swoje ręce. Ruch Palikota zaprasza, aby wspólnymi siłami przygotować zmianę.

W naszej partii masz okazję współuczestniczyć w różnorodnych inicjatywach społecznych. Możesz podzielić się doświadczeniem i wiedzą, ale też uczyć się i czerpać z doświadczenia innych. Aktywność w Ruchu Palikota to nie tylko udział w opracowywaniu programu dla lokalnej społeczności. Tu również będziesz mieć okazję, aby zrobić krok dalej i bezpośrednio zaangażować się na rzecz politycznego wcielania zmian w życie, poznając przy tym ludzi, których łączą te same idee - Nowoczesna Polska i nowa wrażliwość społeczna.
Samorządowość wcielamy już w szeregach własnej partii. W Ruchu Palikota możesz założyć swój klub i poświęcić się działaniu na rzecz określonego celu. Może to być sprawa bliska lokalnej społeczności lub określonej grupie - wiarygodność i otwartość sprawia, że łączymy różne środowiska. Dzięki nam „nowoczesny głos” wreszcie staje się słyszalny w skali całego kraju.

Jak dołączyć do Ruchu?

To bardzo proste. Skontaktuj się ze mną:

Sebastian Drapała
tel 505 421 413
e-mail: drapala.sebastian@gmail.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group