Sobota, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 2539
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Serial o GOPR–owcach

Czwartek, 31 października 2019, 13:36
Aktualizacja: Sobota, 2 listopada 2019, 7:49
Autor: red
REGION: Serial o GOPR–owcach
Fot. GOPR grupa wałbrzysko–kłodzka
3 listopada w telewizji Super Polsat nastąpi emisja pierwszego odcinka serialu "GOPR – na ratunek" pokazującego codzienną służbę ratowników GOPR. W serialu występują m .in. ratownicy Grupy Wałbrzysko–Kłodzkiej.

"Dobrowolnie przyrzekam pod słowem honoru, że póki zdrów będę, na każde wezwanie Naczelnika lub Jego Zastępcy - bez względu na porę roku, dnia i stan pogody - stawię się w oznaczonym miejscu i godzinie i udam się w góry celem niesienia pomocy ludziom jej potrzebującym. Postanowienia statutu GOPR będę przestrzegał ściśle, polecenia Naczelnika, jego zastępców, kierowników wypraw i akcji będę wykonywał rzetelnie, pamiętając, że od mego postępowania zależy zdrowie i życie ludzkie. W pełnej świadomości przyjętych na siebie trudnych obowiązków i na znak dobrej woli, powyższe przyrzeczenie przez podanie ręki Naczelnikowi potwierdzam".

Program "GOPR - na ratunek" - opowieść o prawdziwych bohaterach w Super Polsat od listopada w każdy czwartek i niedzielę. Pierwszy odcinek już 3 listopada.

Twoja reakcja na artykuł?

18
78%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
17%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group