Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 3819
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Śmieci na Ceglanej i Świerkowej

Piątek, 10 czerwca 2016, 6:50
Autor: red
Wałbrzych: Śmieci na Ceglanej i Świerkowej
Fot. Straż Miejska Wałbrzych
W ciągu ostatnich dni Eko Patrol Straży Miejskiej ujawnił kolejnych śmieciarzy, którzy wyrzucali śmieci przy garażach ul. Ceglanej i w rejonie lasów komunalnych ulicy Świerkowej.

Były to odpady pochodzące głównie z gospodarstw domowych. Strażnicy po przeprowadzeniu szeregu czynności wyjaśniających ustalili właścicieli śmieci. Śmieciarze zostali ukarani dotkliwymi grzywnami i zobligowani do uprzątnięcia podrzuconych śmieci. Po raz kolejny przypominamy, że w naszym mieście funkcjonują dwa punkty przyjmujące nieodpłatnie odpady od mieszkańców naszego miasta. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 w soboty 10.00-14.00 i mieszczą się przy ul. Beethovena i Stacyjnej.

Pomimo wielu informacjach w mediach i konsekwencjach, jakie spotykają śmieciarzy, nadal znajdują się osoby, które bezmyślnie zaśmiecają nasze lasy, przydrożne rowy i parki. Eko Patrol będzie podejmował zdecydowane działania prawne w stosunku do osób chcących pozbyć się w najprostszy sposób swoich niewygodnych odpadów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group