Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 4224
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Śmiszek w Wałbrzychu

Środa, 5 lutego 2020, 7:22
Aktualizacja: Piątek, 7 lutego 2020, 8:52
Autor: red
Wałbrzych: Śmiszek w Wałbrzychu
Fot. użyczone
Za nami spotkanie z posłem Lewicy Krzysztofem Śmiszkiem.

Wczoraj odbyło się spotkanie posła Lewicy Krzysztofa Śmiszka z mieszkańcami regionu wałbrzyskiego. Inicjatorem spotkania był Mariusz Kotarba.
- Celem spotkania było zaprezentowanie drogi, jaką wybrały środowiska lewicowe. Chcieliśmy pokazać, że potrafiliśmy wypracować wspólny program oraz skuteczne sposoby współdziałania, aby móc realizować nasze postulaty, które nakierunkowane są na podniesienie jakości życia nas wszystkich - dodaje Kotarba.

Poseł Śmiszek przedstawił, jaką drogę przeszły środowiska lewicowe, aby w końcu wspólnie wystartować podczas jesiennych wyborów. Przedstawił postulaty programowe Wiosny Roberta Biedronia, które następnie stały się elementem programu zjednoczonej Lewicy. Mówił o gwarantowanej emeryturze w wysokości 1600 zł, zwiększeniu finansowania służby zdrowia. Dużą część spotkania stanowiła dyskusja na temat bieżącej sytuacji dotyczącej sądownictwa w Polsce. Rozmawiano również o niezrozumiałych praktykach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych skierowanych na nękanie kobiet prowadzących działalność gospodarczą.

Podsumowując spotkanie Kotarba nawiązał do jego tytułu: „Czy Polska jest skazana tylko na prawicę?” wskazując, że obecność tak licznie zgromadzonych osób pośród których można zauważyć osoby w różnym wieku, pokazuje, że w Polsce jest potrzebna Lewica.

Twoja reakcja na artykuł?

19
33%
Cieszy
1
2%
Hahaha
3
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
7
12%
Złości
28
48%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (48)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group