Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 2249
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Solidarność zaopiniuje uchwałę Rady Miasta

Poniedziałek, 30 stycznia 2012, 7:39
Aktualizacja: 7:40
Autor: red
Wałbrzych: Solidarność zaopiniuje uchwałę Rady Miasta
Fot. red
Do Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ Solidarność Pracowników Oświaty i Wychowania w Wałbrzychu wpłynęło pismo z Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego, z prośba o opinię w sprawie utworzenia Zespołu Szkół na Sobięcinie.

Oto treść tego pisma:

W związku z planowanym zamiarem reorganizacji sieci szkół od 1 września 2012 roku, proszę - zgodnie z art. 19 ust. 2 ustawy z dnia 23 maja 1991 roku o związkach zawodowych – o zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zamiaru połączenia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 17 im. Marii Konopnickiej w Wałbrzychu, przy ulicy 1 Maja 105 i Publicznego Gimnazjum nr 4 w Wałbrzychu, przy ulicy 1 Maja 149.

W związku z istotnym znaczeniem dla interesu publicznego, uprzejmie proszę o zaopiniowanie, w trybie szczególnym, przekazanego projektu uchwały do 20 lutego 2012 roku. Opinia władz statutowych związku zawodowego na temat projektu uchwały zostanie przedstawiona Radnym Rady Miejskiej Wałbrzycha, którzy podczas sesji Rady Miejskiej będą podejmować decyzję w sprawie ewentualnego połączenia szkół. W celu umożliwienia radnym zapoznania się ze stanowiskiem wyrażonym przez Międzyzakładową Organizację Związkową NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Wałbrzyskiej uprzejmie proszę o skrócenie czasu udzielenia odpowiedzi, uwzględniając wyżej zaproponowany termin.

Z poważaniem

Joanna Dobrowolska-Bielecka

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group