Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 5770
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Specjalista w branży

Sobota, 29 czerwca 2024, 8:02
Aktualizacja: 9:15
Autor: red
Wałbrzych: Specjalista w branży
Fot. KMP Wałbrzych
W nocy z 11 na 12 czerwca, doszło do włamania, w wyniku którego skradziono motocykl typu Junak, quada oraz różne elementy i części motoryzacyjne.

Do włamania doszło w godzinach nocnych, przy ul. Uczniowskiej w Wałbrzychu, kiedy to sprawca wykorzystując nieobecność właściciela, włamał się do garażu. Zginęły stamtąd cenne dla właściciela przedmioty: motocykl Junak, quad i różne elementy motoryzacyjne. Straty oszacowano na kilka tysięcy złotych.

Po zgłoszeniu kradzieży, Policja natychmiast przystąpiła do działań dochodzeniowych. Przesłuchano świadków oraz zabezpieczono ślady na miejscu przestępstwa.

Wczoraj, raptem kilka dni po włamaniu, zgromadzony materiał dowodowy pozwolił policjantom wytypować miejsce, w którym mogły się znajdować skradzione przedmioty. Podczas przeszukania, funkcjonariusze odnaleźli utracone mienie, w tym ramę od motocyklu typu Junak i quada. Sprzęt był częściowo rozkręcony, jednak udało się potwierdzić, że to właśnie elementy pochodzące z kradzieży z włamaniem, która miała miejsce w nocy z 11 na 12 czerwca. Garaż był pełen innych części, które będą teraz dokładnie sprawdzane, czy nie pochodzą z różnych czynów zabronionych.

W związku z odnalezieniem skradzionych rzeczy, policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie włamania. 24-letni mężczyzna został przewieziony na komisariat w celu dalszych przesłuchań. Zgromadzone dowody oraz zeznania świadków mają pozwolić na przedstawienie mu zarzutów.

Twoja reakcja na artykuł?

1
7%
Cieszy
1
7%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
14%
Smuci
6
43%
Złości
4
29%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group