Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 2855
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Spór o partnerkę zakończony aresztem

Czwartek, 14 kwietnia 2022, 9:42
Aktualizacja: 11:43
Autor: red
Wałbrzych: Spór o partnerkę zakończony aresztem
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci prewencji pierwszego komisariatu zatrzymali bezpośrednio po zgłoszeniu 40–letniego mieszkańca naszego miasta, który groził innemu mężczyźnie i zdewastował drzwi jego mieszkania.

We wtorek nad ranem – około godziny 4:30 - funkcjonariusze z „jedynki” otrzymali zgłoszenie o tym, że skonfliktowany od dłuższego czasu z pokrzywdzonym 40-letni mężczyzna, wtargnął do jego mieszkania w dzielnicy Poniatów dewastując mu drzwi wejściowe, a przy tym cały czas grozi 39-latkowi pozbawieniem życia, a ten obawia się o swoje zdrowie. Policjanci niezwłocznie udali się na miejsce, gdzie zatrzymali agresywnego mężczyznę.

Podczas wykonywanych czynności potwierdziło się, że już wcześniej podejrzany naruszył mir domowy oraz nietykalność cielesną 39-latka, a także groził mu, za co został skazany przez sąd mając również zakaz zbliżania się oraz kontaktowania z pokrzywdzonym. Dodatkowo przy 40-latku funkcjonariusze znaleźli narkotyki w postaci amfetaminy. W całej sprawie chodziło o - niezakończony jak się okazało - spór o partnerkę.

Teraz 40-latek kolejny raz odpowie za kierowanie gróźb karalnych w stosunku do innej osoby i tym razem za zniszczenie mienia. Podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Sąd po przeanalizowaniu zebranego w sprawie materiału dowodowego na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu tym razem zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla sprawcy.

Twoja reakcja na artykuł?

1
11%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
11%
Smuci
2
22%
Złości
5
56%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group