Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 4006
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Sprawca brutalnego rozboju zatrzymany

Wtorek, 22 stycznia 2013, 11:21
Aktualizacja: 14:50
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Sprawca brutalnego rozboju zatrzymany
Fot. red.
Wałbrzyscy policjanci zatrzymali sprawcę rozboju. Mężczyzna zaatakował swoją ofiarę łomem. Decyzją Sądu został aresztowany na dwa miesiące.

35-letni mieszkaniec Wałbrzycha został zaatakowany w swoim garażu. Napastnik pobił go łomem po nogach, tułowiu i rękach. Po przewróceniu na ziemię kopał go po głowie. Przeszukując kieszenie znalazł dwa telefony komórkowe wartości 360zł, które ukradł. Następnie samochodem przewiózł swoją ofiarę na ul. Niepodległości i wyrzucił w jednej z bram. Zagroził również pokrzywdzonemu, że gdy zawiadomi policję to go zabije.

W wyniku pobicia 35-latek doznał złamania nogi, przedramienia oraz rozcięcia skóry na głowie. Mimo gróźb powiadomił policję o przestępstwie.

Ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy brutalnego rozboju zajęli się wałbrzyscy kryminalni. Na podstawie zebranych informacji ustalili, że napastnikiem był 45-letni mieszkaniec Wałbrzycha. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzuty rozboju oraz kierowania gróźb karalnych w stosunku do pokrzywdzonego.

Decyzją sądu 45-latek został aresztowany na dwa miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

źródło: www.walbrzych.policja.gov.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group