Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 3112
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Świątecznie i gwarno w czarnoborskim przedszkolu

Czwartek, 10 listopada 2016, 6:45
Autor: red
REGION, Czarny Bór: Świątecznie i gwarno w czarnoborskim przedszkolu
Fot. UG Czarny Bór
Pasowanie na przedszkolaka to uroczystość, w której głównymi bohaterami są najmłodsze dzieci rozpoczynające swoją przygodę z przedszkolem.

W Gminnym Przedszkolu w Czarnym Borze, podczas programu artystycznego z okazji pasowania, przedszkolaki ze starszych grup tj. Biedronek i Żabek zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły w przedszkolu w postaci piosenek i tańca. Nasi główni bohaterowie, czyli najmłodsi z grupy Krasnoludków, również pokazali, że pomimo krótkiego stażu oraz wieku, potrafią pięknie śpiewać i tańczyć. Panie przedszkolanki przygotowały też kilka zagadek dla dzieci i rodziców, ale wszystkim udało się zdać test wiedzy.

Przedszkolaki udowodniły swoją postawą, zaangażowaniem i umiejętnościami recytatorskimi, wokalnymi i tanecznymi, że zasługują na pasowanie. W obecności dyrektor Ani Dziewit, wójta Adama Góreckiego, rodziców oraz wszystkich zgromadzonych na uroczystości, mogły więc złożyć uroczyste ślubowanie. Wszystkie maluchy głośno powtarzały słowa przysięgi, podczas której obiecały: zgodnie się bawić, często uśmiechać, słuchać swoich pań i pomagać innym. Następnie wójt wraz z panią dyrektor wręczyli wszystkim pasowanym dyplomy i upominki, a potem uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany tradycyjnie przez rodziców. Było wesoło, głośno i radośnie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group