Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 2124
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

W gminie Czarny Bór seniorzy są bardzo aktywni

Wiadomości: REGION, Czarny Bór
Sobota, 17 grudnia 2016, 6:32
Autor: red
Fot. UG Czarny Bór
W Centrum Kultury w Czarnym Borze odbyły się Przedświąteczne Warsztaty Rękodzielnicze. Na zaproszenie wójta gminy, odbyło się też spotkanie przedświąteczne z członkami dwóch Klubów Seniora: Klubu Seniora „Radość” z Witkowa oraz Stowarzyszenia „Atrakcyjni” z Czarnego Boru.

W warsztatach wzięło udział 15 seniorów, którzy z pasją wykonali przepiękne stroiki na świąteczny stół. Pomimo iż każdy uczestnik użył tych samych materiałów, to inwencja twórcza i pomysłowość spowodowały, że każda z dekoracji wyglądała inaczej. Jak co roku przy takich spotkaniach był czas na słodki poczęstunek i obejrzenie przygotowanej multiprezentacji dotyczącej nowych trendów w dekoracjach świątecznych.

Tymczasem na zaproszenie wójta gminy, odbyło się spotkanie przedświąteczne z członkami dwóch Klubów Seniora: Klubu Seniora „Radość” z Witkowa oraz Stowarzyszenia „Atrakcyjni” z Czarnego Boru. W związku z licznymi, powtarzającymi się przypadkami oszustw, których ofiarami stają się osoby starsze i samotnie mieszkające, wójt Adam Górecki zaprosił przedstawicieli policji i poprosił o krótką prelekcję „Jak nie paść ofiarą oszustów”.

W drugiej części spotkania wójt podziękował przybyłym seniorom za całoroczną aktywność oraz wielkie zaangażowanie na rzecz osób starszych z Czarnego Boru. To spotkanie było też dobrym pretekstem, aby przy ciastku i muzyce pastorałek porozmawiać o problemach osób starszych oraz o planach Stowarzyszeń na najbliższy rok.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 17-12-2016 12:51
Brawo tylko jakby jeszcze czarnoborzanie niee głosowali na PiS to by bylo wiecej braw :)
~Cześć 19-12-2016 22:08
To ci news shit nic innego

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group