Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 3597
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Świąteczny nastrój już wkrótce zawita do Galerii Victoria

Poniedziałek, 3 grudnia 2012, 13:03
Autor: red
Wałbrzych: Świąteczny nastrój już wkrótce zawita do Galerii Victoria
Fot. użyczone
Jeżeli chcesz poczuć prawdziwą atmosferę świąt Bożego Narodzenia, koniecznie odwiedź Galerię Victoria w grudniu. Znajdziesz tutaj idealne prezenty na mikołajki i pod choinkę dla swoich bliskich, a wystrój centrum handlowego oraz przygotowane specjalnie dla klientów grudniowe atrakcje wprawią Cię w niepowtarzalny, bożonarodzeniowy nastrój. Już 6 grudnia 2012 r. najmłodsi będą mogli spotkać się ze Świętym Mikołajem, a 13 grudnia na mieszkańców Wałbrzycha i okolic będą czekać wspaniałe przysmaki, które dostępne będą podczas świątecznych jarmarków. A to tylko przykładowe atrakcje, jakie Galeria Victoria przygotowała w grudniu dla swoich klientów!

-Zachęcam wszystkim mieszkańców Wałbrzycha i okolic do odwiedzenia Galerii Victoria przed świętami Bożego Narodzenia. Przygotowaliśmy wiele atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych. Jestem przekonany, że dzieci zachwyci bajeczna, mikołajkowa sceneria. Z kolei młodzież i dorośli będą mogli skorzystać ze świątecznych wyprzedaży, aby znaleźć wymarzone, gwiazdkowe prezenty. Zapraszam też do udziału w konkursie, w którym będzie można wygrać wspaniałe choinki – powiedział Leszek Mazurek, dyrektor obiektu Galeria Victoria.

W dniach 6-9 grudnia w Galerii Victoria najmłodsi mieszkańcy Wałbrzycha będą mogli spotkać się ze Świętym Mikołajem. W pięknej, świątecznej scenerii będzie można także robić sobie z nim zdjęcia. Na maluchy czekać będą też słodkie upominki oraz kąciki animacyjne, w których będą mogły świetnie się bawić i cieszyć się atmosferą zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Tych, którzy nie przepadają za przedświąteczną krzątaniną w kuchni, na pewno zainteresuje bogata oferta produktów regionalnych i domowych. W dniach 13-23 grudnia w centrum handlowym odbędą się świąteczne jarmarki, podczas których będzie można nabyć smakowite chleby, miody, sery korycińskie, oscypki, a także przyprawy, które idealnie nadadzą się na świąteczny stół. Natomiast weekend 15-16 grudnia to Świąteczna Moc Rabatów. Będzie to doskonała okazja, aby skorzystać z rabatów przygotowanych przez sklepy w Galerii Victoria oraz zgromadzić prezenty, o jakich marzą nasi najbliżsi. Przy okazji sobotnich zakupów będzie można skorzystać z jeszcze jednej atrakcji. W sobotę, 15 grudnia o godz. 18.00, w Galerii Victoria zagrają Skaldowie. Zapraszamy wszystkich do wspólnego kolędowania ze zespołem, który od wielu lat cieszy się wielką popularnością. W końcu kto z nas nie pamięta takich zimowych przebojów, jak „Z kopyta kulig rwie”?

Dla swoich klientów Galeria Victoria przygotowała również 200 choinek, które będzie można wygrać w niedzielę, 16 grudnia. Każdy, kto tego dnia dokona zakupów w Galerii Victoria, będzie mógł zakręcić choinkowym kołem nagród i jeśli dopisze mu szczęście, z niedzielnych zakupów wróci z pachnącą lasem choinką. Natomiast na krótko przed świętami, w sobotę i niedzielę, 22 i 23 grudnia, wałbrzyszanie, którzy zdecydują się na zakup prezentów w Galerii Victoria, będą mogli skorzystać ze specjalnych stoisk, na których pakowane będą upominki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group