Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 4962
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Świdnica: Świdniczanka na występach

Piątek, 1 lipca 2022, 6:39
Autor: red
Wałbrzych/Świdnica: Świdniczanka na występach
Fot. KMP Wałbrzych
Wałbrzyscy policjanci zatrzymali 22–letnią mieszkankę powiatu świdnickiego, która wpadła na gorącym uczynku kradzieży sklepowej. Mundurowych o zdarzeniu poinformowali pracownicy sklepu.

Mundurowi z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu zostali skierowani do jednego z marketów przy ul. Kusocińskiego w Wałbrzychu, gdzie doszło do kradzieży artykułów elektronicznych. Mundurowi na miejscu zastali 22-letnią kobietę ujętą przez pracowników sklepu.

W toku dalszych czynności z zatrzymaną okazało się, że kobieta posiadała przy sobie telefon komórkowy, który wcześniej ukradła w tym samym miejscu, pokonując odpowiednie zabezpieczenia. Dodatkowo wałbrzyscy policjanci udowodnili 22-latce, że pod koniec maja i na początku czerwca br. na terenie tego samego sklepu, poprzez wyłamanie zabezpieczeń zabrała dwa telefony komórkowe. Policjanci ustalili, że łączna suma strat wynosi ponad 4 tys. złotych.

Na tym nie skończyły się problemy amatorki cudzego mienia. Ustalono, iż kobieta poszukiwana jest przez sąsiednią jednostkę Policji, gdzie w ten sam sposób działała na terenie Świdnicy.

22-lata usłyszała zarzuty kradzieży z włamaniem do których się przyznała i złożyła wyjaśnienia. Teraz jej sprawą zajmie się Sąd. Za tego rodzaju przestępstwo może trafić nawet na 10 lat do więzienia

Twoja reakcja na artykuł?

2
40%
Cieszy
1
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
20%
Złości
1
20%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group