Środa, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 5616
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Święto Enitry

Poniedziałek, 6 września 2021, 6:43
Aktualizacja: 8:35
Autor: JAZ
Wałbrzych: Święto Enitry
Fot. JAZ
25 lat temu na wałbrzyskim rynku przedsiębiorstw pojawiła się firma Enitra, która jest postrzegana jako jedna z najlepszych w swojej dziedzinie. W oficjalnych uroczystościach wziął udział prezydent Roman Szełemej.
- Gratuluję prezesowi Ratajczykowi stworzenie perfekcyjnie działającej firmy, której rozwój jest godny pozazdroszczenia. Cieszy mnie to, że sam rozwój nie przeszkadza w stosowaniu ekologicznych rozwiązaniach - mówił podczas spotkania prezydent Wałbrzycha.

Enitra Sp. z o.o. jest spółką prawa handlowego, założoną w 1996 r. w Wałbrzychu

- Dzisiaj w 80 procentach jesteśmy samowystarczalni, nadwyżkę prądu sprzedajemy do Taurona. Izolowane dachy pozwalają nam zaoszczędzić na ogrzewaniu. Dwukomorowe przeszklenia szyb chronią nas od hałasu i ciepła. Dzisiaj nawet nie musimy używać klimatyzacji. Dużo używaliśmy wody do procesu technologicznego, ale dzisiaj zmniejszyliśmy jej użycie poprzez zmianę technologii, przez co nie jest marnowana. Flota naszych samochodów, którymi poruszają się specjaliści, jest każdorazowo wymieniana po 3 latach użytkowania - mówił prezes Ratajczyk.

Samochody zostały wymienione na nowe modele właśnie podczas święta firmy, które uświetnił nie tylko tort, ale i dedykowany koncert Kwintetu Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu. Upominki otrzymali również pracownicy z długoletnim stażem. Prezes firmy ufundował również pamiątkowy obelisk.

Twoja reakcja na artykuł?

2
20%
Cieszy
3
30%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
10%
Złości
3
30%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group