Wtorek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 2904
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Święto pedagogów obchodzono również w Czarnym Borze

Wiadomości: REGION, Czarny Bór
Wtorek, 18 października 2016, 6:57
Autor: red
Fot. UG Czarny Bór
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wójt gminy Czarny Bór Adam Górecki zaprosił na spotkanie dyrektorów Gminnego Zespołu Szkolno Przedszkolnego im. Józefa Pawlika w Czarnym Borze wraz z całą załogą.

W spotkaniu uczestniczyli również Waldemar Poręba, przewodniczący komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu oraz przewodniczący Związku Nauczycielstwa Polskiego oddział w Wałbrzychu Jerzy Kowalski.

Dzień Edukacji Narodowej stał się doskonałą okazją do podziękowania gronu pedagogicznemu, administracji oraz pracownikom technicznym za zaangażowanie w rozwój gminnej oświaty, za ich ciężką i bardzo ważną pracę nad kształtowaniem młodego pokolenia, za podnoszenie jakości pracy szkoły, współpracę z samorządem lokalnym oraz promocję szkoły i gminy.

Wójt wręczył również nagrody dyrektor Annie Dziewit, wicedyrektor Renacie Bocheńskiej oraz wicedyrektor Krystynie Koralewskiej.

W kolejnej części uroczystości dyrektor Anna Dziewit po przemówieniu, w którym wyraziła ogromne podziękowanie całej swojej kadrze za kolejny rok trudnej, ale bardzo owocnej pracy, wręczyła wszystkim swoim pracownikom nagrody i podziękowania.

Uroczystość uświetniła swoim występem wokalnym Angelika Krynicka – młoda wokalistka, laureatka wielu prestiżowych konkursów wokalno-muzycznych, zwyciężczyni konkursu Wałbrzych Ma Talent i uczestniczka The Voice Of Poland.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~były uczeń 18-10-2016 18:33
Pani Dyrektor - wciąż dobra noga! :) wójt pąsem spowity... część nieoficjalna zaczęła się chyba przed oficjalną... ;)
~mc2 19-10-2016 8:19
A w Boguszowie świętowali? Bo nigdzie nie mogę zobaczyć zdjęć
~uczennica 19-10-2016 13:41
Pozdrowienia pani Aniu! dla pani i wszystkich nauczycieli z roku 2006.
~kuzniczanka 19-10-2016 19:50
Boguszow boi sie komentarzy na walbrzyszku. Jak co roku nagrody dostali ci sami. wspaniali nauczyciele, ktorzy otrzymuja jedynie nagrody za o, ze sa: koleznkami biurmistrza, marianka dyr i Irenki. Rowniez ci, bo ich dzieci dostaly sie na studia i brakuje kasy, ktos sie rozwodzi tez nie ma kasy, ktos ma remont dachu albo musi kupic opal itd. Boguszow to najwieksze badno odkad rzadzi waldus a szkolami Marianek. Takiej prywaty jak teraz to jeszcze nigdy nie bylo.
~kamil 20-10-2016 11:06
Po co piszesz głupoty na forum, jak masz jakieś dowody to przedstaw albo zgłoś gdzie trzeba,. Każdy tchórz albo zakompleksieniec lubi krytykować i pisać oszczerstwa przez internet bo jest anonimowy. Ja nie mam pojęcia o szkolnictwie w Boguszowie to nie wypowiadam się po żadnej stronie, możesz mieć nawet rację ale to zaprezentuj. A co do Czarnego Boru to tam uwielbiają wydawać kasę na przepych i promocję wójta, to zwykłą propaganda i dobrze że Kujawa nie marnuje na to pieniędzy. A że mam znajomych to wiem jakie mają tam zdanie o wójcie nauczyciele - i nie jest dobre.
~Do Kamila 20-10-2016 16:54
Znalazla sie ten prawy obywatel. Jakos ty mozesz oczerniac wojta czarnego Boru, a ja burmistrza Boguszowa juz nie. Przeczytaj tekst zamieszczony na walbrzyszku. W Czarnym Borze nagrody otrzymali WSZYSCY! W Boguszowie wybrani i nie ci co na prawde pracuja ale maja chody. Mieszkam w Kuznicach( czesc Boguszowa-Gorc jakbys nie wiedzial) i mam kuzynke pracujaca w szkole w Boguszowie. Nawet na stronie Boguszowa nie zamieszczono relacji z imprazy.Kujawa dal nagrody ale swoim. Komu nauczyciele maja sie poskarzyc? No komu? Burmistrzowi, dyr. MZEASz? Sprobowali by tylko, to juz od przyszelego roku znalazlby sie powod aby ich zwolnic albo obciac etaty.
~ 20-10-2016 16:57
To prawda w Boguszowie odkad rzadzi Marianek w szkolach dzieje sie bardzo zle. Dochodzi nawet do tego, ze dyrektorzy typuja nauczycieli do nagrody ( wiedza jak kto pracuje) a on zmienia ich decyzje i przyznaje nagrody swoim.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group