Poniedziałek, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 3703
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Szansa dla wałbrzyszan

Środa, 13 lipca 2011, 8:33
Aktualizacja: 8:34
Autor: PAW
Wałbrzych: Szansa dla wałbrzyszan
Fot. organizatorzy
Interesujesz się show biznesem i mediami? Chcesz zaistnieć w reklamie lub na dużym ekranie? Marzysz o tym, by ktoś dostrzegł Twój potencjał? Jeżeli tak, to ten projekt jest dla Ciebie.

„Pokaż się światu" od dziś do piątku także w Wałbrzychu.  Organizatorzy projektu - ogólnopolska agencja fotograficzna współpracująca z firmami reklamowymi - szukają ciekawych, nowych twarzy oraz inspiracji. Pierwszy etap to rekrutacja, na którą zgłaszać się mogą osoby z terenu Dolnego Śląska. Oczywiście, jeżeli myślą o karierze w świecie mediów i reklamy.

Wałbrzyszanie już teraz rejestrować się mogą na stronie www.pokazsieswiatu.pl lub od środy bezpośrednio w biurze projektu, mieszczącym się w Studiu Mody Okolicznościowej i Urody Gracja na Placu Grunwaldzkim przy ulicy Bolesława Chrobrego 1. Bezpłatne zgłoszenia przyjmowane będą od dziś do piątku w godz. od 10.00 do 17.00. Na miejscu kandydat może dokonać zgłoszenia do projektu "Pokaż się Światu" wypełniając formularz zgłoszeniowy i przekazując maksymalnie 3 zdjęcia w zapisie elektronicznym (na płycie lub innym nośniku).  
- Poszukujemy artystycznych inspiracji do projektów reklamowych. Branża mediowa jest bardzo wymagająca i dynamiczna, co wymusza na nas poszukiwanie nowych twarzy i ciekawych osobowości. Zasadniczo wiek nie gra roli, ważne jest, by kandydat był osobą komunikatywną i otwartą na nowe doświadczenia. I co najważniejsze: nie tylko osoby o idealnej cerze i sylwetce są poszukiwane. Zapraszamy przede wszystkim dzieci, oczywiście z opiekunami, oraz ludzi w przedziale 40-70 lat. - mówi koordynator projektu, Krzysztof Kołowicz - zawodowy fotograf.

Jakie korzyści wyniknąć mogą z udziału w programie „Pokaż się światu"? Jak podkreślają organizatorzy, każda ze zgłaszających się osób w przedziale wieku 1-70 lat może wziąć udział w profesjonalnej sesji fotograficznej, której koszt został specjalnie obniżony z 300 zł do zaledwie 50 zł. W ramach tej opłaty uczestnik otrzyma profesjonalne portfolio stworzone przez serwis internetowy pokazsieswiatu.pl. Znajdzie się ono także w bazie, do której dostęp będą miały agencje reklamowe, firmy organizujące castingi czy wydawnictwa. Reasumując. Za bardzo niewielkie pieniądze otrzymać będzie można niezły startowy pakiet w postaci profesjonalnych zdjęć oraz możliwości ich prezentacji. A to może przełożyć się na tak ważne w show biznesie, pierwsze zawodowe kontakty. 
- Chcemy dać wszystkim chętnym możliwość pokazania się całemu światu. Nasi klienci, a są nimi wydawnictwa, agencje reklamowe czy po prostu firmy poszukujące nowych pomysłów na własną reklamę, często borykają się z brakiem profesjonalnych zdjęć modeli i modelek. Uruchamiając serwis pokazsieswiatu.pl tworzymy platformę komunikacji pomiędzy nimi a wszystkimi, którzy są skłonni choćby odrobinę zainwestować w siebie.

Przypominamy, że zgłaszać można się już od dziś. Chętni, którzy nie mają skończonych 18 lat, muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub prawnych opiekunów.

Można zgłaszać się też poprzez formularz dostępny na stronie: http://pokazsieswiatu.pl/formularz

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group