Sobota, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 3002
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Szymon Heretyk w MZUK

Sobota, 12 lutego 2011, 19:34
Aktualizacja: Niedziela, 13 lutego 2011, 9:05
Autor: Sven
Wałbrzych: Szymon Heretyk w MZUK
Szymon Heretyk (w środku) podjął pracę w MZUK–u
Fot. red
Trwa dobra passa Szymona Heretyka. W ostatnich tygodniach awansował zarówno na niwie politycznej jak i zawodowej.

W obecnej kadencji Szymon Heretyk został Przewodniczącym Rady Powiatu Wałbrzyskiego, stając się ważnym elementem umowy koalicyjnej PO/SLD. W ostatni poniedziałek, 7 lutego, podjął pracę w Miejskim Zakładzie Usług Komunalnych. Stanowiska specjalisty ds. mediów i promocji do tej pory w firmie nie było.
- Szymon Heretyk pracuje od 7 lutego na stanowisku ds. mediów i promocji. Wcześniej nie było takiego stanowiska, ale istniała niezbędna potrzeba do jego utworzenia. Spółka ma zarząd jednoosobowy, mam do wypełnienia wiele obowiązków. Nie zawsze byłam w stanie przygotowywać informacje dla mediów. Pan Heretyk będzie także zajmować się pozyskiwaniem kontrahentów dla spółki – poinformowała nas prezes Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych Teresa Wójcikowska.

Szymon Heretyk nie chciał rozmawiać na temat swojego nowego stanowiska, twierdząc, że praca jest jego prywatną sprawą. Potwierdził jedynie, że pracuje w MZUK-u.

- Moja praca zawodowa jest moją prywatną sprawą. Złożyłem C.V . i zostałem zatrudniony – zakończył Przewodniczący rady Powiatu.

Doświadczeni pracownicy różnych instytucji twierdzą, że takie stanowiska tworzy się wtedy, gdy koniecznie trzeba dla kogoś znaleźć miejsce pracy.

Czytaj również

Komentarze (26) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group