Środa, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 3080
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Targi Ślubne w Galerii Victoria za nami

Poniedziałek, 3 lutego 2014, 13:20
Aktualizacja: 23:15
Autor: Ina
Wałbrzych: Targi Ślubne w Galerii Victoria za nami
Fot. Robert Bajek
Już po raz kolejny w Wałbrzychu odbyły się Targi Ślubne. A wszystko po to, by ułatwić trwające przez długi czas przygotowania do najważniejszego dnia w naszym życiu. 1 i 2 lutego w Galerii Victoria na przyszłych nowożeńców czekało mnóstwo ofert oraz porad.

Podczas spotkania przyszli nowożeńcy mogli się dowiedzieć, jak zaplanować uroczystość, by była wyjątkowa, czego unikać, na co zwrócić szczególną uwagę i jak odpowiednio się przygotować.

- Wybór jest naprawdę ogromny – podkreślali zgodnie goście.

Już od progu uwagę zwracały stoiska przygotowane specjalnie dla par. Przybyli goście obejrzeć mogli różnorodne propozycje dekoracji stołów – od kształtu stołu, przez zastawy, aż po kolorystykę całości. Przedstawiciele cukierni służyli pomocą w komponowaniu własnego tortu czy modnych ostatnio muffinów. Na stoiskach pojawiły się różnokolorowe słodkości – często nawet w postaci garnituru lub sukni ślubnej.

Na degustacji deserów jednak nie można było skończyć, gdyż restauracje przygotowały znacznie więcej. Nie zabrakło również konsultacji florystycznych, pokazów filmów, fotografii ani ofert muzycznych. Szczególną uwagę pań zwracały suknie ślubne, panów natomiast – oryginalne pojazdy (te eleganckie, ale i te nadzwyczaj zabawne). Różnorodne propozycje wystroju sal oraz kościołów zaproponowały najlepsze w regionie dekoratornie. Ofert nie brakowało.

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group