Poniedziałek, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 3810
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

II-liga piłkarska: Terminarz piłkarskiej II–ligi – na „pierwszy ogień” GKS Tychy

Czwartek, 7 lipca 2011, 11:15
Aktualizacja: 1:06
Autor: MDvR
II-liga piłkarska: Terminarz piłkarskiej II–ligi – na „pierwszy ogień” GKS Tychy
Fot. archiwum
PZPN ustalił terminarz II–ligi na sezon 2011/12. Podobnie jak w I–lidze runda jesienna rozpocznie się 23 lipca, a zakończy 20 listopada. W tym roku rozegrane zostanie dwadzieścia kolejek.

PZPN zaznacza, że w przypadku niektórych meczów mogą zajść zmiany gospodarzy w związku z remontami stadionów. Ponadto GKS Tychy będzie rozgrywał swoje mecze w Jaworznie, Bytovia Bytów w Gdańsku, a Calisia Kalisz w Jarocinie.

Terminarz

Kolejka 1 - 23-24 lipca
MKS Kluczbork - Czarni Żagań
Tur Turek - Bałtyk Gdynia
Ruch Zdzieszowice - Nielba Wągrowiec
Elana Toruń - Zagłębie Sosnowiec
Energetyk ROW Rybnik - Chojniczanka Chojnice
Calisia Kalisz - Jarota Jarocin
Chrobry Głogów - Miedź Legnica
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów
GKS Tychy - Górnik Wałbrzych

Kolejka 2 - 30-31 lipca
Czarni Żagań - Górnik Wałbrzych
Bytovia Bytów - GKS Tychy
Miedź Legnica - Raków Częstochowa
Jarota Jarocin - Chrobry Głogów
Chojniczanka Chojnice - Calisia Kalisz
Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik
Nielba Wągrowiec - Elana Toruń
Bałtyk Gdynia - Ruch Zdzieszowice
MKS Kluczbork - Tur Turek

Kolejka 3 - 6-7 sierpnia
Tur Turek - Czarni Żagań
Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia
Energetyk ROW Rybnik - Nielba Wągrowiec
Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice
Raków Częstochowa - Jarota Jarocin
GKS Tychy - Miedź Legnica
Górnik Wałbrzych - Bytovia Bytów

Kolejka 4 - 13-14 sierpnia
Czarni Żagań - Bytovia Bytów
Miedź Legnica - Górnik Wałbrzych
Jarota Jarocin - GKS Tychy
Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
Nielba Wągrowiec - Calisia Kalisz
Bałtyk Gdynia - Energetyk ROW Rybnik
MKS Kluczbork - Elana Toruń
Tur Turek - Ruch Zdzieszowice

Kolejka 5 - 20-21 sierpnia
Ruch Zdzieszowice - Czarni Żagań
Elana Toruń - Tur Turek
Energetyk ROW Rybnik - MKS Kluczbork
Calisia Kalisz - Bałtyk Gdynia
Chrobry Głogów - Nielba Wągrowiec
Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice
Górnik Wałbrzych - Jarota Jarocin
Bytovia Bytów - Miedź Legnica

Kolejka 6 - 27-28 sierpnia
Czarni Żagań - Miedź Legnica
Jarota Jarocin - Bytovia Bytów
Chojniczanka Chojnice - Górnik Wałbrzych
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
Nielba Wągrowiec - Raków Częstochowa
Bałtyk Gdynia - Chrobry Głogów
MKS Kluczbork - Calisia Kalisz
Tur Turek - Energetyk ROW Rybnik
Ruch Zdzieszowice - Elana Toruń

Kolejka 7 - 3-4 września
Elana Toruń - Czarni Żagań
Energetyk ROW Rybnik - Ruch Zdzieszowice
Calisia Kalisz - Tur Turek
Chrobry Głogów - MKS Kluczbork
Raków Częstochowa - Bałtyk Gdynia
GKS Tychy - Nielba Wągrowiec
Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec
Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice
Miedź Legnica - Jarota Jarocin

Kolejka 8 - 10-11 września
Czarni Żagań - Jarota Jarocin
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec - Bytovia Bytów
Nielba Wągrowiec - Górnik Wałbrzych
Bałtyk Gdynia - GKS Tychy
MKS Kluczbork - Raków Częstochowa
Tur Turek - Chrobry Głogów
Ruch Zdzieszowice - Calisia Kalisz
Elana Toruń - Energetyk ROW Rybnik

Kolejka 9 - 14 września
Energetyk ROW Rybnik - Czarni Żagań
Calisia Kalisz - Elana Toruń
Chrobry Głogów - Ruch Zdzieszowice
Raków Częstochowa - Tur Turek
GKS Tychy - MKS Kluczbork
Górnik Wałbrzych - Bałtyk Gdynia
Bytovia Bytów - Nielba Wągrowiec
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
Jarota Jarocin - Chojniczanka Chojnice

Kolejka 10 - 17-18 września
Czarni Żagań - Chojniczanka Chojnice
Zagłębie Sosnowiec - Jarota Jarocin
Nielba Wągrowiec - Miedź Legnica
Bałtyk Gdynia - Bytovia Bytów
MKS Kluczbork - Górnik Wałbrzych
Tur Turek - GKS Tychy
Ruch Zdzieszowice - Raków Częstochowa
Elana Toruń - Chrobry Głogów
Energetyk ROW Rybnik - Calisia Kalisz

Kolejka 11 - 24-25 września
Calisia Kalisz - Czarni Żagań
Chrobry Głogów - Energetyk ROW Rybnik
Raków Częstochowa - Elana Toruń
GKS Tychy - Ruch Zdzieszowice
Górnik Wałbrzych - Tur Turek
Bytovia Bytów - MKS Kluczbork
Miedź Legnica - Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin - Nielba Wągrowiec
Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 12 - 1-2 października
Czarni Żagań - Zagłębie Sosnowiec
Nielba Wągrowiec - Chojniczanka Chojnice
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin
MKS Kluczbork - Miedź Legnica
Tur Turek - Bytovia Bytów
Ruch Zdzieszowice - Górnik Wałbrzych
Elana Toruń - GKS Tychy
Energetyk ROW Rybnik - Raków Częstochowa
Calisia Kalisz - Chrobry Głogów

Kolejka 13 - 8-9 października
Chrobry Głogów - Czarni Żagań
Raków Częstochowa - Calisia Kalisz
GKS Tychy - Energetyk ROW Rybnik
Górnik Wałbrzych - Elana Toruń
Bytovia Bytów - Ruch Zdzieszowice
Miedź Legnica - Tur Turek
Jarota Jarocin - MKS Kluczbork
Chojniczanka Chojnice - Bałtyk Gdynia
Zagłębie Sosnowiec - Nielba Wągrowiec

Kolejka 14 - 12 października
Czarni Żagań - Nielba Wągrowiec
Bałtyk Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
MKS Kluczbork - Chojniczanka Chojnice
Tur Turek - Jarota Jarocin
Ruch Zdzieszowice - Miedź Legnica
Elana Toruń - Bytovia Bytów
Energetyk ROW Rybnik - Górnik Wałbrzych
Calisia Kalisz - GKS Tychy
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa

Kolejka 15 - 15-16 października
Raków Częstochowa - Czarni Żagań
GKS Tychy - Chrobry Głogów
Górnik Wałbrzych - Calisia Kalisz
Bytovia Bytów - Energetyk ROW Rybnik
Miedź Legnica - Elana Toruń
Jarota Jarocin - Ruch Zdzieszowice
Chojniczanka Chojnice - Tur Turek
Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork
Nielba Wągrowiec - Bałtyk Gdynia

Kolejka 16 - 22-23 października
Czarni Żagań - Bałtyk Gdynia
MKS Kluczbork - Nielba Wągrowiec
Tur Turek - Zagłębie Sosnowiec
Ruch Zdzieszowice - Chojniczanka Chojnice
Elana Toruń - Jarota Jarocin
Energetyk ROW Rybnik - Miedź Legnica
Calisia Kalisz - Bytovia Bytów
Chrobry Głogów - Górnik Wałbrzych
Raków Częstochowa - GKS Tychy

Kolejka 17 - 29-30 października
GKS Tychy - Czarni Żagań
Górnik Wałbrzych - Raków Częstochowa
Bytovia Bytów - Chrobry Głogów
Miedź Legnica - Calisia Kalisz
Jarota Jarocin - Energetyk ROW Rybnik
Chojniczanka Chojnice - Elana Toruń
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Zdzieszowice
Nielba Wągrowiec - Tur Turek
Bałtyk Gdynia - MKS Kluczbork

Kolejka 18 - 5-6 listopada
Czarni Żagań - MKS Kluczbork
Bałtyk Gdynia - Tur Turek
Nielba Wągrowiec - Ruch Zdzieszowice
Zagłębie Sosnowiec - Elana Toruń
Chojniczanka Chojnice - Energetyk ROW Rybnik
Jarota Jarocin - Calisia Kalisz
Miedź Legnica - Chrobry Głogów
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa
Górnik Wałbrzych - GKS Tychy

Kolejka 19 - 12-13 listopada
Górnik Wałbrzych - Czarni Żagań
GKS Tychy - Bytovia Bytów
Raków Częstochowa - Miedź Legnica
Chrobry Głogów - Jarota Jarocin
Calisia Kalisz - Chojniczanka Chojnice
Energetyk ROW Rybnik - Zagłębie Sosnowiec
Elana Toruń - Nielba Wągrowiec
Ruch Zdzieszowice - Bałtyk Gdynia
Tur Turek - MKS Kluczbork

Kolejka 20 - 19-20 listopada
Czarni Żagań - Tur Turek
MKS Kluczbork - Ruch Zdzieszowice
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń
Nielba Wągrowiec - Energetyk ROW Rybnik
Zagłębie Sosnowiec - Calisia Kalisz
Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów
Jarota Jarocin - Raków Częstochowa
Miedź Legnica - GKS Tychy
Bytovia Bytów - Górnik Wałbrzych

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group