Czwartek, 18 kwietnia
Imieniny: Alicji, Bogusławy
Czytających: 6445
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Kamienna Góra: To był rok inwestycji

Niedziela, 30 stycznia 2022, 6:43
Autor: red
REGION, Kamienna Góra: To był rok inwestycji
Fot. Miasto Kamienna Góra
Podczas miejskiego spotkania noworocznego Janusz Chodasewicz burmistrz Kamiennej Góry podsumował miniony rok i przedstawił najważniejsze zadania na najbliższe 12 miesięcy.

W Centrum Kultury w Kamiennej Górze zjawili się mieszkańcy Kamiennej Góry, parlamentarzyści, kamiennogórscy radni, przedsiębiorcy, przedstawiciele lokalnych stowarzyszeń oraz duchowni z miejscowych parafii.

- W ubiegłym roku na twarde projekty inwestycyjne wydaliśmy 14,8 mln zł. W dużej części ze środków własnych, czyli z wpływów podatkowych od mieszkańców i firm. Ale to oczywiście niejedyne finansowanie miejskich projektów. Od kilku lat bardzo intensywnie zabiegam z moim zespołem o dotacje zewnętrzne. W ubiegłym roku pozyskaliśmy w tej formie 21 mln zł. A w sumie w ciągu trzech ostatnich lat udało się nam zdobyć ponad 48 milionów - powiedział burmistrz Chodasewicz.

W części artystycznej wystąpiła fenomenalna Mili Morena z towarzyszeniem zespołu Fortet. Mili Morena to utytułowana gwiazda muzyki kubańskiej. W Polsce współpracowała m.in. z formacją Salsa Tropical Jose Torresa, Calle Sol Reya Ceballo, a teraz występuje u boku świetnych, krakowskich muzyków.

Twoja reakcja na artykuł?

4
50%
Cieszy
3
38%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
13%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group