Wtorek, 21 marca
Imieniny: Benedykta, Lubomira
Czytających: 5525
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: To już plaga

Czwartek, 22 kwietnia 2021, 6:45
Autor: red
Wałbrzych: To już plaga
Fot. KMP Wałbrzych
Pięć osób zostało zatrzymanych w ciągu 24 godzin za posiadanie różnego rodzaju środków psychotropowych oraz środków odurzających.

19 kwietnia przed godziną 19:00 przy ul. Niepodległości w Wałbrzychu przez policjantów ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy zatrzymany został 26-latek. Wałbrzyszanin posiadał przy sobie środki psychotropowe w postaci amfetaminy oraz metamfetaminy. Tego samego dnia przed godziną 21:00 w rejonie al. Kasztanowej w Wałbrzychu inni funkcjonariusze tego samego zespołu zatrzymali 48-letniego wałbrzyszanina. Mężczyzna ukrywał w wierzchniej odzieży narkotyki w postaci metamfetaminy.

We wtorek przed godziną 10:00 natomiast policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy legitymowali przy al. Wyzwolenia 29-letnią wałbrzyszankę. Okazało się, że i ona posiadała przy sobie narkotyki. Tym razem była to amfetamina. Przed godziną 15:00 funkcjonariusze prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu udali się na interwencję do jednego z budynków przy ul. Miczurina w Wałbrzychu. W trakcie wykonywanych czynności mundurowi znaleźli przy 37-letnim wałbrzyszaninie również narkotyki w postaci amfetaminy. Ostatni z zatrzymanych mężczyzn wpadł na ul. Armii Krajowej. 20-letni mieszkaniec naszego miasta posiadał przy sobie marihuanę.

Wszyscy zatrzymani za posiadanie narkotyków mogą teraz trafić za karty więzienia na najbliższe 3 lata. O losie wszystkich podejrzanych zadecyduje teraz sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

1
8%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
8%
Nudzi
2
17%
Smuci
1
8%
Złości
7
58%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group