Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 3728
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Tomasz Wepa z wizytą w Gwarku

Sobota, 2 grudnia 2017, 9:59
Aktualizacja: 10:04
Autor: PAW
Wałbrzych: Tomasz Wepa z wizytą w Gwarku
Fot. Gwarek Wałbrzych/facebook
Wychowanek Gwarka Wałbrzych, później gracz wałbrzyskiego Górnika, a obecnie I–ligowej Odry Opole Tomasz Wepa odwiedził swój macierzysty klub.

W Pubie Młynek odbyło się spotkanie juniorów Gwarka z wychowankiem klubu Tomkiem Wepą. Tomasz swoje pierwsze kroki stawiał właśnie na boisku przy ulicy Jagiellońskiej i jak powiedział: "Gwarek zawsze będzie mu bliski". Należy napisać, że jest to wyjątkowo skromna osoba, od której emanuje mega pozytywna energia. Naprawdę jest to zawodnik, który powinien być wzorem do naśladowania dla wielu młodych adeptów piłki nożnej.

Możemy śmiało stwierdzić, że była to dla wszystkich obecnych niezapomniana wizyta, która na długo zostanie w pamięci. Wykład, bo tak śmiało można nazwać te wydarzenie, trwał około 1,5 godziny, a nawet nie zorientowaliśmy się kiedy ten czas minął. Tomek pokazał, jak wygląda dzień oraz cały tydzień treningów w 1 ligowej Odrze Opole, której obecnie jest zawodnikiem. Poprzez program InStat przedstawił, jak obecnie wygląda analiza gry zawodowego piłkarza i jak ważna w tych czasach jest technologia. Zadaliśmy tego dnia mnóstwo pytań, na które oczywiście nasz gość z miłą chęcią udzielił odpowiedzi. Rzeczywistość jest okrutna, oglądając jak wygląda świat futbolu, zastawiamy się gdzie jest nasze miejsce. Po raz kolejny przekonujemy się, że priorytetem dla nas musi być szkolenie dzieci i młodzieży. Seniorską piłkę należy zostawić zawodowcom.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group