Środa, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 5640
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jedlina-Zdrój: Trenerski Camp w Jedlinie

Wtorek, 14 lutego 2023, 8:41
Aktualizacja: 8:42
Autor: PAW
Jedlina-Zdrój: Trenerski Camp w Jedlinie
Fot. użyczone
Na zaproszenie Polskiej Federacji Petanque, z inicjatywy Prezes Celiny Lichnowskiej, przy współpracy z Klubem Sportowym Petanque 'KS Petanque Jedlina, Trenerski Camp poprowadził znany i ceniony Coach z Francji Jean Philippe Soricotti, wieloletni trener Kadry Kobiet Francji. Uroczystego otwarcia obozu trenerskiego dokonał Burmistrz Jedliny–Zdrój – Leszek Orpel.

W szkoleniu trenerskim wzięli udział szkoleniowcy z Polski, w tym dwóch zawodników naszego klubu - Jerzy Siara i Kazimierz Urbaniak. Pozostali zawodnicy KS Petanque 'Jedlina' też mieli okazję poznać Jeana i nawet rozegrać wspólny mecz.

To nie koniec tego co będzie się działo w Klubie Sportowym Petanque Jedlina. Przypomnijmy, że w styczniu odbyło się Grand Prix Jedliny-Zdrój z udziałem Mistrzów Polski, Europy, a nawet Młodzieżowym Mistrzem Świata w strzale precyzyjnym - Błażejem Twardowskim, w którym zwyciężyli Gospodarze - triplet w składzie; Beata Urbaniak, Kazimierz Urbaniak i Daniel Siara.

Już 25 lutego kolejne Grand Prix Jedliny-Zdrój. A Klub przygotowuje się do Międzynarodowego Turnieju Petanque z okazji 20-lecia KS Petanque Jedlina.

Twoja reakcja na artykuł?

1
25%
Cieszy
1
25%
Hahaha
1
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group