Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 2861
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Trwa konkurs „Świeć się”

Wiadomości: Wałbrzych/region/kraj
Poniedziałek, 19 grudnia 2011, 16:11
Aktualizacja: 16:18
Autor: Sven
Fot. Sven
Dwa lata temu wygrał Rzeszów, rok temu Szczecin. Które miasto wygra w obecnej edycji konkursu na najokazalszy świąteczny wystrój?

Z dolnośląskich miast udział biorą: Głogów, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Świdnica, Wałbrzych i Wrocław. Na najpiękniej oświetlone miasto glosują internauci, którzy wybiorą lidera województwa dolnośląskiego. Zwycięzca powalczy z liderami pozostałych piętnastu województw o miano najpiękniej świątecznie oświetlonego i przystrojonego miasta w Polsce.

Pierwszy etap potrwa do 2 stycznia, a laureat ogólnopolski zostanie wybrany 15 stycznia 2012 roku. Uczestniczące miasta oceniane są na podstawie zdjęć przedstawiających iluminacje ulic, placów czy choinek. Głosować można na stronach: www.SwiecSie.pl oraz na www.facebook.com/swiecsie.
- Zachęcamy wszystkich nie tylko do głosowania na najpiękniejsze ich zdaniem miasto tegorocznych Świąt, ale także do dzielenia się pozytywną świąteczną energią. Dlatego zapraszamy do pokazania innym zdjęć ze swoimi świątecznie przystrojonymi światłem i innymi ozdobami choinkami, domami i ogrodami – mówi Ireneusz Kulka, dyrektor Centrum Marketingu i Komunikacji ENERGA SA.

Na liście znajduje się sto miast. Dzisiaj, 19 grudnia, w rankingu prowadzi Szczecin, przed Rzeszowem, na trzecim miejscu plasuje się Bielsko-Biała. Z miast dolnośląskich najwyżej, na 4 miejscu sklasyfikowany jest Wrocław. Legnica jest 16, Świdnica zajmuje 22 miejsce, Jelenia Góra – 26, Lubin – 28, Wałbrzych – 51, a Głogów – 58.

Zwycięskie miasto otrzyma sprzęt AGD na dowolny cel społeczny. Przygotowane są także nagrody dla laureatów świątecznych konkursów fotograficznych, miedzy innymi: telewizor 3D, iPad2 czy iPhone 4S.

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group