Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 4634
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Trzymał narkotyki w toalecie za pralką

Czwartek, 1 lutego 2018, 6:38
Autor: red
Wałbrzych: Trzymał narkotyki w toalecie za pralką
Fot. KMP Wałbrzych
Narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany ujawnili i zabezpieczyli w jednym z mieszkań przy ul. Armii Krajowej w Wałbrzychu policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy. Funkcjonariusze realizując informację własną w miniona niedzielę wieczorem zatrzymali do tej sprawy 32–letniego mieszkańca naszego miasta.

32-latek w miejscu zamieszkania przechowywał środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było przygotować 310 porcji handlowych tego narkotyku, a także substancje odurzające w postaci marihuany. W tym drugim przypadku mowa o 94 porcjach handlowych. Woreczki z narkotykami mężczyzna ukrywał w toalecie za pralką.

W trakcie czynności operacyjnych policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu ustalili dodatkowo, że podejrzany sprzedawał środki psychotropowe innym osobom. W związku z tym prokurator Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu zastosował w stosunku do wałbrzyszanina dozór policyjny.

Mężczyzna stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków oraz handel nimi wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group