Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 1649
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Trzymiesięczny areszt dla 26–latka

Wiadomości: Wałbrzych/Jedlina-Zdrój
Sobota, 2 lutego 2019, 8:23
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali 26–letniego mieszkańca naszego miasta, który posiadał w swoim mieszkaniu narkotyki, a także przedmioty pochodzące z przestępstw.

Policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy realizując informacje własne zatrzymali podejrzewanego o włamania do samochodów 26-latka w minioną środę przed południem przy ul. Bohaterów Getta w Wałbrzychu. W toku przeprowadzonych czynności funkcjonariusze ujawnili w mieszkaniu mężczyzny środki psychotropowe w postaci metamfetaminy, z których można było wykonać ponad 2,5 tysiąca porcji handlowych tych narkotyków, a także ponad 100 porcji handlowych amfetaminy oraz mniejsze ilości środków odurzających w postaci marihuany.

Funkcjonariusze zabezpieczyli także część skradzionego podczas pięciu włamań do pojazdów mienia. Do zdarzeń tych doszło na przełomie listopada i grudnia poprzedniego roku, a straty łącznie we wszystkich przypadkach wycenione zostały na blisko 2 tysiące złotych. Policjanci podczas dalszych czynności procesowych udowodnili 26-latkowi zniszczenie lusterka bocznego o wartości 560 złotych w autobusie komunikacji miejskiej, a także wielokrotne kradzieże alkoholu w okresie od czerwca poprzedniego roku do stycznia tego roku w jednym z marketów w Jedlinie-Zdroju. W tym ostatnim przypadku właściciel starty oszacował na blisko 1700 złotych.

26-latek stanie teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Twoja reakcja na artykuł?

7
78%
Cieszy
1
11%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
11%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group